Povezane vesti
Akcija „Đaci vas mole, usporite pored škole” u Obrenovcu
Studio B 23.02.2018
Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je da će na inicijativu tog ministarstva, od naredne školske godine, pored učenika četvrtog i šestog razreda, i đaci prvaci imati predmet „Osnovi bezbednosti dece“. Pimarni… »
Đaci vas mole, usporite pored škole!: Jkp "Parking servis" održao novu edukativnu predstavu za decu (foto)
Srbija danas 23.02.2018
Akcija o bezbednosti dece u saobraćaju ovaj put namenjena prvacima iz Obrenovca. Da se deca ne plaše policajca, zvuka njegove sirene niti saobraćajne pištaljke, pokazali su već u uvodnim minutima edukativne predstave kojoj su danas prisustvovali u… »
Akcija za povećanje bezbednosti dece na ulicama Obrenovca
Blic 23.02.2018
Drugi deo 11. ciklusa akcije "Đaci vas mole usporite pored škole" svečano je otvoren interaktivnom predstavom u SKC "Obenovac", čime je 500 đaka dobilo priliku da nauči osnovna pravila o bezbednom ponašanju u saobraćaju. Događaj je upriličen u… »
Vesti dana »

Senzacija na US openu! Čuveni teniser doživeo poraz od kvalifikanta! Ovo je sjajna vest za Novaka - evo i zašto!
Kurir pre 6 minutajoš 26 povezanih

Student Filozofskog priveden u autobusu, jedna osoba na protestu pogođena pirotehnikom u glavu
Radio 021 pre 57 minutajoš 3 povezane

Putnička vozila na Horgošu čekaju 45 minuta, kamioni na Batrovcima pet sati
Euronews pre 21 minutajoš 6 povezanih