Povezane vesti
Ši Djinping doživotno predsednik Kine?
Glas Amerike 25.02.2018
Kineska zvanična novinska agencija Šinhua navela je da je Centralni komitet Komunističke partije predložio uklanjanje iz ustava limita na broj madata za predsednika i potpredsednika. Tom promenom bi se ompogućilo kineskom predsedniku Ši Djinpingu da… »
Centralni komitet utire put daljoj vlasti predsednika Sija
Večernje novosti 25.02.2018
Centralni komitet Komunističke partije Kine predložio je danas ukidanje ograničenja od dva uzastopna mandata predsednika i potpredsednika te zemlje. Centralni komitet Komunističke partije Kine predložio je danas ukidanje ograničenja od dva uzastopna… »
Kina: Predloženo ukidanje ograničenja uzastopnih mandata predsednika i potpredsednika
Radio 021 25.02.2018
Centralni komitet Komunističke partije Kine predložio je danas ukidanje ograničenja od dva uzastopna mandata predsednika i potpredsednika te zemlje. Predloženo je da se iz kineskog ustava ukloni klauzula po kojoj predsednik i potpredsednik "ne mogu da… »
Vesti dana »
Zbog požara u Deliblatskoj peščari evakuacija Čardaka i Šumarka, vanredna situacija u delu opštine Kovin
Radio 021 pre 1 satjoš 47 povezanih
Nećete verovati: U ovom gradu sada je čak 40 stepeni, a nije na jugu Srbije
Telegraf pre 24 satajoš 57 povezanih
Zelenski prvi put u Srbiji otkako je predsednik Ukrajine i početka ruske invazije
BBC News pre 1 satjoš 22 povezane
Vatrogasci i posada helikoptera dočekani u Beogradu nakon gašenja požara u Španiji
Serbian News Media pre 5 satijoš 28 povezanih




