Povezane vesti
Crkva Svetog groba ostaje zatvorena u znak protesta zbog oporezivanja
Radio 021 26.02.2018
Lideri dve najveće hrišćanske denominacije u Jerusalimu najavili su da danas da će Crkva Svetog groba, podignuta na mestu gde je Isus razapet, sahranjen i vaskrsao ostati zatvorena do daljnjeg u znak protesta zbog pokušaja Izraela da oporezuje crkvenu… »
Hrišćanske crkve se pobunile zbog novih zakona koji im diraju u imovinu
Nova ekonomija 26.02.2018
Hrišćanske crkve u Jerusalimu protestuju zbog novih zakona koji diraju u njihovu imovinu ili omogućavaju oporezivanje. U pozadini se radi o velikim parama, mutnim poslovima i poreskim oazama, piše Dojče vele. "Sad je dosta. Zaustavite progon crkve!"… »
Hram Vaskrsenja Hristovog zatvoren zbog protesta
RTV 26.02.2018
JERUSALIM - Hrišćanski poglavari Hrama Vaskrsenja Hristovog (Crkve Svetog groba) u Jerusalimu, odlučili su da crkvu zatvore zbog klauzule u novom izraelskom Zakonu o porezu, koja vladi daje ovlašćenje da zapleni crkveni posed. Poglavari su Izrael… »
Vesti dana »

Novinari Al Džazire, Rojtersa i AP ubijeni u napadu na bolnicu u Pojasu Gaze: Izraelska vojska istražuje
Nova pre 2 satajoš 29 povezanih

Stručnjaci, pekari i Privredna komora Srbije o novim ekonomskim merama: koristi i izazovi
Naslovi.ai pre 21 minutajoš 72 povezane

Narodna banka Srbije nalaže povoljnije kredite za građane sa primanjima do 100.000 dinara
Naslovi.ai pre 11 minutajoš 34 povezane

Ne propustite - Vodič kroz Evrobasket na kome Orlovi jure prvo zlato posle 2001.
Sportski žurnal pre 5 minutajoš 50 povezanih

Trampov izaslanik: Zvaničnici SAD naporno rade na okončanju rata u Ukrajini
N1 Info pre 1 satjoš 26 povezanih