Povezane vesti

Spremite se za detonaciju: Jusein Bolt i zvanično započinje fudbalsku karijeru! (video)

Spremite se za detonaciju: Jusein Bolt i zvanično započinje fudbalsku karijeru! (video)

Hot sport 26.02.2018
Već neki period govori se da bi najbolji sprinter svih vrmena mogao da se otisne u fudbalske vode, a to se danas i obistinilo. Šest meseci nakon što se oprostio od atletike, Jusein Bolt je bombastično najavio početak nove karijere i to fudbalske… »
Za koji klub će zaigrati Bolt?

Za koji klub će zaigrati Bolt?

Mondo 26.02.2018
Svetski rekorder u sprintu nikad nije krio želju da profesionalno igra fudbal, a sada se njegova želja i ostvarila. "Potpisao sam za fudbalski klub. Više informacija u utorak", objavio je informaciju Usein Bolt na svom Facebook profilu. Najbrži čovek… »
Bolt potpisao ugovor!

Bolt potpisao ugovor!

Sportske.net 26.02.2018
Izgleda da je gotovo. Kako je i sam objavio na svom "Tviter" nalogu, Jusein Bolt je potpisao ugovor sa jednim fudbalskim klubom! Popularni Jusa je na društvenim mrežema objavio video u kojem je svoje fanove obavestio da je potpisao ugovor sa jednim… »
Definitivno će zaigrati fudbal: Bolt: Imam klub, otkriću u utorak o kome se radi /video/

Definitivno će zaigrati fudbal: Bolt: Imam klub, otkriću u utorak o kome se radi /video/

Sportal blic 25.02.2018
Legendarni atletičar sa Jamajke Jusein Bolt definitivno će se oprobati u fudbalu. Dosta se spekulisalo o tome, nagađalo da li će se olimpijski i svetski šampion odlučiti na taj korak, ali je on razrešio sve dileme. To je postalo jasno ove nedelje… »

Vesti dana »