Povezane vesti
Uhapšeni pljačkaši vikendica, među njima i maloletnici
NoviSad.com 26.02.2018
Novi Sad – Policija u Žablju rasvetlila je 15 teških krađa i krađa počinjenih u Čurugu i okolini. Za ova krivična dela osumnjičena su trojica Čuružana, od kojih su dvojica maloletna. Kako je saopštila policija, oni se terete da su provaljivali u… »
Čuružani okrivljeni za 15 provala u vikendice
Moj Novi Sad 26.02.2018
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Žablju rasvetlili su 15 krivičnih dela teška krađa i krađa, počinjenih u Čurugu i okolini. Za ova krivična dela osumnjičena su trojica Čuružana, od kojih su dvojica maloletna, javio je MUP Srbije na svom… »
Trojica Čuružana provaljivala u vikendice
RTV 26.02.2018
ŽABALJ - Policija u Žablju rasvetlila je petnaest krivičnih dela krađe, počinjenih u Čurugu i okolini. Za ova krivična dela osumnjičena su trojica Čuružana, od kojih su dvojica maloletna. Oni se terete da su provaljivali u vikendice i krali trimere… »
Vesti dana »
U Srbiji danas pretežno sunčano i toplo, lokalno kiša i pljuskovi s grmljavinom
Nova pre 4 satijoš 1 povezana
Najmanje sedam Palestinaca ubijeno u izraelskom bombardovanju sahrane u Pojasu Gaze
Danas pre 9 satijoš 2 povezane
FIFA donela odluku koliko će trajati pauza na poluvremenu u finalu Mundijala
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
Eksplodirala bomba u dvorištu porodične kuće u Starčevu: jedna osoba poginula, dve povređene prevezene u bolnicu
Kurir pre 3 satajoš 3 povezane




