Povezane vesti

Što moj dragi drugu voli... Dok je Kija pevala čuveni hit Silvane Armenulić, Slobina reakcija bila je pravo iznenađenje…

Što moj dragi drugu voli... Dok je Kija pevala čuveni hit Silvane Armenulić, Slobina reakcija bila je pravo iznenađenje…

Telegraf 27.02.2018
Kija je pred svima zapevala pesmu Silvane Armenulić, a Sloba je sedeo kraj Lune i pažljivo gledao i slušao. Zadrugari su danas od Velikog šefa dobili kostime i morali da učestvuju u karaokama, a Kija Kockar dobila je pesmu sa interesantnim tekstom… »
Pomozi mi, ja te volim najviše! Luna legla kraj Slobe, htela da se pomire, on se nije ni mrdnuo dok se umiljavala, a evo šta…

Pomozi mi, ja te volim najviše! Luna legla kraj Slobe, htela da se pomire, on se nije ni mrdnuo dok se umiljavala, a evo šta…

Telegraf 27.02.2018
Luna je davala sve od sebe da izgladi situaciju sa Slobom nakon što je ishisterisala zbog njega i Kije. Luna i Sloba zahladneli su odnose nakon što su Kija i Sloba izabrani za potrčke i dele sobu svake noći, a to će tako biti i naredne dve nedelje po… »
Mene muž da prevari, ja ga više u životu ne bih pogledala! Luna i Đekson ogovarali Kiju, a onda su spomenuli i Slobu…

Mene muž da prevari, ja ga više u životu ne bih pogledala! Luna i Đekson ogovarali Kiju, a onda su spomenuli i Slobu…

Telegraf 27.02.2018
- Ona je skroz promišljena, mnogo inteligentna, mnogo namazana - rekao je Đekson o Kiji Kockar. Luna Đogani je nakon Slobinog odlaska u izolaciju, gde će provesti vreme sa svojom još uvek zakonitom suprugom Kijom Kockar, jako neraspoložena, a o… »
E, u ovo stvarno nećete moći da verujete! Đekson izvadio upaljač, pa "pustio gas" i umalo se zapalio! (VIDEO)

E, u ovo stvarno nećete moći da verujete! Đekson izvadio upaljač, pa "pustio gas" i umalo se zapalio! (VIDEO)

Telegraf 27.02.2018
Rijaliti učesnik "briljirao" je prethodne noći potezom kakav još nismo videli u Zadruzi. Ako u dosadašnjim rijaliti programima niste videli sve i svašta, u "Zadruzi" se pred kamerama izdešavalo ono što ni u najluđim snovima niste mogli da… »
Kija prenosila stvari u sobu gde će sa Slobom provesti 14 dana, a jedan njen potez naterao ga je da skoči iz kreveta! (VIDEO)

Kija prenosila stvari u sobu gde će sa Slobom provesti 14 dana, a jedan njen potez naterao ga je da skoči iz kreveta! (VIDEO)

Telegraf 27.02.2018
Bračni par će dve nedelje spavati u sobi za izolaciju, a ova činjenica najteže je pala Luni Đogani. Ovonedeljni vođa Miljana Kulić izabrala je za svoje potrčke bračni par Slobu Radanovića i Kiju Kockar. Pošto je Veliki šef doneo odluku da će… »
Bahanalije u emisiji! Voditelj radio sklekove dok je starleta ležala ispod njega sa raširenim nogama, a onda... (VIDEO)

Bahanalije u emisiji! Voditelj radio sklekove dok je starleta ležala ispod njega sa raširenim nogama, a onda... (VIDEO)

Telegraf 27.02.2018
Ava Karabatić i Natalija iz grupe "Trik FX" su radile vežbe, a onda im se pridružio i voditelj, pa je nastao opšti haos u sred emisije. Gošće kod voditelja Siniše Medića u emisiji " Press Pretres" biće starleta Ava Karabatić i pevačica Natalija… »
Veliki šef doneo dve šok odluke, a prva će načisto izbezumiti Kiju, Lunu i Slobu! (video)

Veliki šef doneo dve šok odluke, a prva će načisto izbezumiti Kiju, Lunu i Slobu! (video)

Telegraf 27.02.2018
Zadrugari i ne slute šta im se sprema, neki će se radovati, a nekima se nikako neće dopasti ovo iznenađenje. Veliki šef je doneo dve odluke koje će iznenaditi sve zadrugare, a ova vest najviše će šokirati Lunu Đogani, Slobu Radanovića i Kiju… »
Marija Ana konačno rekla istinu o Filipu! Gušila se u suzama dok je pričala o njemu, a onda je spomenula Kiju i iznela svoj…

Marija Ana konačno rekla istinu o Filipu! Gušila se u suzama dok je pričala o njemu, a onda je spomenula Kiju i iznela svoj…

Telegraf 27.02.2018
- Ne mogu, legla sam, gušim se. Kako može, je l' on svestan da se sve to gleda napolju, da ljudi gledaju? - rekla je Marija Ana. Marija Ana Smiljanić je priznala da su joj se vratile emocije prema bivšem dečku Filipu Đukiću i da bi ponovo želela… »

Vesti dana »