Povezane vesti

Konteu ponuđen izlaz iz Čelsija, hoće li prihvatiti ponudu?

Sportske.net 27.02.2018
Čeka se odgovor Italijana. Fudbalski savez Italije (FIGC) želi trenera Čelsija Antonija Kontea za selektora reprezentacije, preneli su danas mediji u toj zemlji. "Od svih potencijalnih kandidata, Konte je za mene najbolje rešenje. Još nije izabrano… »

Konte prva želja Fudbalskog saveza Italije za novog selektora

Sportski žurnal 27.02.2018
Pored Kontea, kandidati za mesto selektora Italije su Karlo Ančeloti, Klaudio Ranijeri i Roberto Manćini. Fudbalski savez Italije želi trenera Čelsija Antonija Kontea za selektora reprezentacije, preneli su danas mediji u toj zemlji. - Od svih… »

Konte prva želja Fudbalskog saveza Italije

Večernje novosti 27.02.2018
Fudbalski savez Italije (FIGC) želi trenera Čelsija Antonija Kontea za selektora reprezentacije, preneli su danas mediji u toj zemlji. Fudbalski savez Italije (FIGC) želi trenera Čelsija Antonija Kontea za selektora reprezentacije, preneli su danas… »

Antonio Konte - si!

Mozzart sport 27.02.2018
Italijanski savez želi na sve načine da selektorsku funciju ponovo poveri menadžeru Čelsija. Fudbalski savez Italije (FIGC) želi trenera Čelsija Antonija Kontea za selektora reprezentacije, preneli su danas mediji u toj zemlji „Od svih… »

Konte najozbiljniji kandidat za selektora Italije

B92 27.02.2018
Fudbalski savez Italije (FIGC) želi trenera Čelsija Antonija Kontea za selektora reprezentacije, preneli su mediji u toj zemlji. "Od svih potencijalnih kandidata, Konte je za mene najbolje rešenje. Još nije izabrano rešenje, ali mislim da je on pravi… »

Konte selektor Italije?

Vesti online 27.02.2018
Savez želi na sve načine da selektorsku funciju ponovo poveri menadžeru Čelsija. Fudbalski savez Italije (FIGC) želi trenera Čelsija Antonija Kontea za selektora reprezentacije, preneli su danas mediji u toj zemlji - Od svih potencijalnih kandidata… »

Vesti dana »

U Hrvatskoj prvi slučaj zaraze koronavirusom

Novi magazin pre 1 satjoš 24 povezane

Umro Hosni Mubarak

B92 pre 1 satjoš 18 povezanih

Muškarac zapalio partnerkin auto u Smederevu

B92 pre 1 satjoš 13 povezanih