Povezane vesti
Srbija i Italija potpisale protokol o doniranju i transplantaciji organa
Al Jazeera 27.02.2018
Protokol treba omogućiti da određeni broj pacijenata iz Srbije po hitnom postupku dobije potrebne organe iz Italije. Ministarstvo zdravlja i italijanski Nacionalni centar za transplantaciju potpisali su u Beogradu Protokol o saradnji u oblasti doniranja… »
Potpisan protokol o doniranju i transplantaciji organa
N1 Info 27.02.2018
Ministarstvo zdravlja i italijanski Nacionalni centar za transplantanciju potpisali su u Beogradu Protokol o saradnji u oblasti doniranja i transplantacije organa, što će između ostalog omogućiti pacijentima iz Srbije da po hitnom postupku dobiju… »
Šefovi diplomatije Albanije, Italije i Srbije u Beogradu o unapredjenju saradnje
Beta video 27.02.2018
BEOGRAD - Treći trilateralni sastanak šefova diplomatije Albanije, Italije i Srbije počeo je danas u Beogradu. Teme današnjeg sastanka Ditmira Bušatija, Andjelina Alfana i Ivice Dačića su regionalna saradnja, posebno u oblasti evropskih integracija… »
Vesti dana »

“Da je Tramp bio na čelu SAD 2014 – nikakav prevrat u Ukrajini ne bi bio moguć”
Vesti online pre 35 minutajoš 22 povezane

Svetsko prvenstvo, Srbija zna na koga ide: Sprečena senzacija na Tajlandu!
Kurir pre 15 minutajoš 28 povezanih

Vremenska prognoza Srbije: Pretežno sunčano na severu, večeras pljuskovi i grmljavina, do kraja avgusta toplinski talas sa velikim temperaturnim oscilacijama
Naslovi.ai pre 1 satjoš 31 povezana

„Zvezdina košarkaška devetka“ – Mitrović zvanično napustio klub
Sport klub pre 35 minutajoš 24 povezane