Povezane vesti

Vučić: Bez kompromisa sa Albancima bićemo poput Turske i Makedonije

Vučić: Bez kompromisa sa Albancima bićemo poput Turske i Makedonije

Gde investirati 28.02.2018
Nemačka na pravno-obavezujućem sporazumu Beograda i Prištine insistira od 2008. godine, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Predsednik Vučić rekao je da se pohvale nemačke kancelarke, pre svegaodnose, na ekonomski napredak. “To što smo… »
Vučić o KiM: Igramo šah bez dame i topa, pokušavamo da izvučemo pat

Vučić o KiM: Igramo šah bez dame i topa, pokušavamo da izvučemo pat

RTS 28.02.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je za RTS da, kada je reč o KiM, mi igramo partiju šaha bez dame i topa i pokušavamo da izvučemo pat. Ističe da je spreman da čuje kritiku, ali da je važno naći kompromisno rešenje. Aleksandar Vučić… »
Vučić iz Berlina: Ako Srbija ne potpiše sporazum sa Prištinom naići ćemo na zid, ja verujem ono što kaže Merkel (video)

Vučić iz Berlina: Ako Srbija ne potpiše sporazum sa Prištinom naići ćemo na zid, ja verujem ono što kaže Merkel (video)

Pravda 28.02.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić juče je bio u zvaničnoj poseti Berlinu, gde se sastao s Aneglom Merkel kancelarkom Nemačke. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je sinoć da je u Berlinu dobio podršku i pohvale nemačke kancelarke Angele… »
Merkel: Vučić je glavni akter u budućim odnosima Srbije i Kosova

Merkel: Vučić je glavni akter u budućim odnosima Srbije i Kosova

Glas Amerike 28.02.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se u utorak u Berlinu sa nemačkom kancelarkom Angelom Merkel, a glavne teme razgovora bile su reforme u Srbiji, kao i dijalog Beograda i Prištine. Sagovornici su se složili da su odnosi Nemačke i Srbije sve… »
Vučić: Nužan je kompromis sa Albancima

Vučić: Nužan je kompromis sa Albancima

Danas 28.02.2018
Neće biti nimalo lako, ali probaćemo da nađemo kompromis sa Albancima, jer ako to ne uradimo bićemo zaglavljeni na evropskom putu poput Turske, Makedonije i drugih zemalja koje stoje zbog političkih sporova, rekao je predsednik Srbije Aleksandar… »

Vesti dana »