Povezane vesti
Greenblatt: Trump odgovoran za povećanje antisemitizma u SAD-u
Al Jazeera 28.02.2018
Broj antisemitskih incidenata u SAD-u veći je za 57 posto, a uključuje fizičke napade, vandalizam i napad na jevrejske institucije. Broj antisemitskih incidenata u SAD-u porastao je za 57 posto u odnosu na 2016. godinu, prema podacima Antidifamacijske… »
Antisemitski incidenti u SAD-u porasli čak 57%
SEEbiz 28.02.2018
NEW YORK - Broj antisemitskih incidenata u SAD-u porastao je za 57 posto u odnosu na 2016., prema podacima Antidifamacijske lige (ADL), a za to povećanje čelnik organizacije djelomično okrivljuje predsjednika Donalda Trumpa. U izvješću organizacije… »
Vesti dana »

Radojević: Nelegitimna skupština Severne Mitrovice odlučila da preimenuje 87 ulica
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

"Želim da se sastanem s njim": Tramp otkrio s kojim svetskim liderom će sesti za sto: "Dobro se slažemo"
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

"Republika Srpska će doživeti da bude nezavisna od Sarajeva": Dodik: "Predsednik može da ode sa funkcije samo ako podnese ostavku ili bude opozvan"
Blic pre 3 satajoš 1 povezana