Povezane vesti

BiH predala odgovore na Upitnik, Junker: BiH i EU idu zajedno

BiH predala odgovore na Upitnik, Junker: BiH i EU idu zajedno

Politika 28.02.2018
SARAJEVO – Predsedništvo BiH predalo je danas evropskim zvaničnima odgovore na Upitnik Evropske komisije, a predsednik te komisije Žan Klod Junker je tom priikom rekao da će od sada BiH I Evropi „ići zajedno”. Odgovore je predao predsedavajući… »
Junkeru u Sarajevu uručeni odgovori na Upitnik EK

Junkeru u Sarajevu uručeni odgovori na Upitnik EK

Slobodna Evropa 28.02.2018
Predsedavajući Predsedništva Bosne i Hercegovine Dragan Čović i predsedavajući Veća ministara BiH Denis Zvizdić na zvaničnoj ceremoniji u Sarajevu danas su uručili predsedniku Evropske komisije Žan Klod Junkeru odgovore na Upitnik Evropske… »
Novi korak BiH ka Evropskoj uniji

Novi korak BiH ka Evropskoj uniji

Slobodna Evropa 28.02.2018
Predstavnici vlasti Bosne i Hercegovine u srediju su predsjedniku Evropske komisije (EK) Žan-Klodu Junkeru (Jean-Claud Juncker) predali 3.242 odgovora na na Upitnik koji im je uručen u decembru 2016. a što će poslužiti za ocjenu da li je Bosna i… »
BiH uručila odgovore Junkera: Srpska za evropski put!

BiH uručila odgovore Junkera: Srpska za evropski put!

Večernje novosti 28.02.2018
Zvaničnici iz Sarajeva danas predali Žan-Klodu Junkeru odgovore na upitnik Evropske komisije. Dodik: Verujem da BiH treba da dobije status kandidata za članstvo u Evropsku uniju. PREDSEDAVAJUĆI Predsedništva BiH Dragan Čović i predsedavajući… »
Junker: Zbog građana ste ovde

Junker: Zbog građana ste ovde

Dojče vele 28.02.2018
Iako do članstva u Evropskoj uniji mora da ispuni još brojne zadatke, Bosna i Hercegovina je napravila važan korak odgovorivši na 3.242 pitanja Evropske komisije, kao deo standardne procedure na putu ka EU. Najviši zvaničnici Bosne i Hercegovine… »
BiH predala Junkeru odgovore iz Upitnika Evropske komisije

BiH predala Junkeru odgovore iz Upitnika Evropske komisije

N1 Info 28.02.2018
Predsedavjući Predsedništva BiH Dragan Čović i predsedavajući Saveta ministara BiH Denis Zvizdić predali su u Sarajevu odgovore iz Upitnika Evropske komisije prededniku Komisije Žan-Klodu Junkeru. "Komesar (Johanes) Han i ja jako smo zadovoljni i… »
Veliki dan za: BiH Čović i Zvizdić uručili Junkeru odgovore na Upitnik Evropske komisije

Veliki dan za: BiH Čović i Zvizdić uručili Junkeru odgovore na Upitnik Evropske komisije

Blic 28.02.2018
Predsedavajući Predsedništva BiH Dragan Čović i predsedavajući Saveta ministara Denis Zvizdić uručili su odgovore na Upitnik predsedniku Evropske komisije Žan-Klodu Junkeru. Ceremoniji uručenja odgovora na Upitnik Evropske komisije prisustvuju i… »
Junkeru u Sarajevu uručeni odgovori na Upitnik: Ovo će ubrzati kandidatski status BiH

Junkeru u Sarajevu uručeni odgovori na Upitnik: Ovo će ubrzati kandidatski status BiH

Kurir 28.02.2018
Predsednik Evropske komisije Žan-Klod Јunker i evropski komesar za politiku proširenja i susedstva Јohanes Han sastali su se u Sarajevu sa članovima Predsedništva BiH Draganom Čovićem, Mladenom Ivanićem i Bakirom Izetbegovićem. Predsedavajući… »
BiH predala odgovore na Upitnik delegaciji EU-a

BiH predala odgovore na Upitnik delegaciji EU-a

Al Jazeera 28.02.2018
Komisija će nakon analize pripremiti mišljenje i proslijediti ga Evropskom parlamentu i Vijeću Evropske unije. Predsjedavajući Predsjedništva Bosne i Hercegovine Dragan Čović i predsjedavajući Vijeća ministara te države Denis Zvizdić na… »
BiH predala odgovore na Upitnik EK

BiH predala odgovore na Upitnik EK

RTS 28.02.2018
Predsedništvo BiH predalo je evropskim zvaničnima odgovore na Upitnik Evropske komisije, a predsednik te komisije Žan Klod Junker je tom prilikom rekao da će od sada BiH i Evropa "ići zajedno". Odgovore je predao predsedavajući Predsedništva Dragan… »
Čović: Danas je veliki dan za moju zemlju BiH

Čović: Danas je veliki dan za moju zemlju BiH

Kurir 28.02.2018
Predsedavajući Predsedništva Bosne i Hercegovine, Dragan Čović, poručio je na Tviteru, uoči dolaska visoke delegacije EU u Sarajevo, da je danas veliki dan za BiH. "Danas je veliki dan za moju zemlju BiH. Čekam naše evropske prijatelje kako bismo… »
Junker i Han stigli u Sarajevo, BiH predaje odgovore na Upitnik EK

Junker i Han stigli u Sarajevo, BiH predaje odgovore na Upitnik EK

Novi magazin 28.02.2018
Predsednik Evropske komisije Žan-Klod Junker i evropski komesar za proširenje Johanes Han stigli su danas u Sarajevo, gde će im visoki zvaničnici Bosne i Hercegovine uručiti odgovore na Upitnik Evropske komisije za davanje mišljenja da li ona može… »
Čović:Danas je veliki dan za moju zemlju BiH

Čović:Danas je veliki dan za moju zemlju BiH

Studio B 28.02.2018
Predsedavajući Predsedništva Bosne i Hercegovine Dragan Čović poručio je na Tviteru, uoči dolaska visoke delegacije EU u Sarajevo, da je danas veliki dan za BiH. „Danas je veliki dan za moju zemlju BiH. Čekam naše evropske prijatelje kako bismo… »
Čović Junkeru predaje odgovore na Upitnik EK

Čović Junkeru predaje odgovore na Upitnik EK

RTV 28.02.2018
SARAJEVO - Ceremonija predaje odgovora na Upitnik EK za pripremu Mišljenja o zahtevu BiH za članstvo u EU biće održana danas u zgradi Predsedništva BiH. Planirano je održavanje bilateralnog sastanka članova Predsedništva BiH Dragana Čovića… »

Vesti dana »