Povezane vesti
SRS: Na srpski način, domaćinski
Danas 28.02.2018
Kandidat Srpske radikalne stranke za gradonačelnika Beograda, Miljan Damjanović izjavio je na završnoj konvenciji stranke da ne postoji problem u bilo kom segmentu u gradu za koji ta stranka nema rešenje, kao i da je uvek zastupala interes običnih… »
Damjanović: Ne postoji segment u gradu za koji Srpska radikalna stranka nema rešenje
Pravda 28.02.2018
Kandidat Srpske radikalne stranke za gradonačelnika Beograda, Miljan Damjanović, izjavio je u prepunoj sali Skupštine gradske opštine Stari grad na završnoj konvenciji stranke da ne postoji problem u bilo kom segmentu u gradu za koji Srpska radikalna… »
Damjanović (SRS): Ne postoji segment u gradu za koji SRS nema rešenje
Beta video 28.02.2018
BEOGRAD - Kandidat Srpske radikalne stranke (SRS) za gradonačelnika Beograda Miljan Damjanović je kazao da je neophodno rešiti ``osnovne`` probleme i istakao da ``na samo šest i po kilometara od Knez Mihailove ulice, mnoge opštine nemaju kanalizacionu… »
Vesti dana »

Lidija i Predrag Ocokoljić sa decom na gala slavlju: Sve oči uprte u Helenu i Viktora
Story pre 21 minutajoš 56 povezanih

Vlada Srbije: Minimalna zarada 64.554 dinara od 1. januara 2026. godine
Radio sto plus pre 4 satijoš 41 povezana

Ulaz u zgradu u kojoj stanuje Nikola Kalinić išaran uvredljivim porukama
Radio sto plus pre 3 satajoš 15 povezanih

Tenkovi na ulicama Beograda: Izazvali haos u saobraćaju i razrovali asfalt
Nedeljnik pre 4 satijoš 25 povezanih