Povezane vesti
Veroučitelj i sveštenik iz Požege uhapšeni sa punim autom droge
InfoLIGA 28.02.2018
Vest da je ovdašnji pop uhapšen sa tovarom droge pronela se Požegom brzinom munje, ali je narod tek ostao neverici kada je saznao da se radi o Milanu Jordoviću, parohu crkve u naselju Savinac. Milan Jordović (41) i bivši veroučitelj Zoran… »
Policija zaplenila 27 kilograma skanka kod Čačka
N1 Info 28.02.2018
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Čačku zaplenili su više od 27 kilograma droge skank. Kako je navedeno u saopštenju, policija je u utorak uveče u Mrčajevcima kod Čačka prilikom kontrole putničkog vozila marke „pasat“ užičkih… »
Neverovatna scena hapšenja u Čačku: Sveštenik i veroučitelj prevozili 27 kilograma droge (FOTO)
Telegraf 28.02.2018
Osumnjičeni će biti privedeni nadležnom tužiocu. Policija u Čačku presekla je lanac krijumčarenja narkotika i zaplenili više od 27 kilograma biljne materije za koju se sumnja da je skank. Tom prilikom priveden je sveštenik M.J. (41), kao i bivši… »
Vesti dana »

Parlament Republike Srpske doneo odluku o pokretanju procedure donošenja novog Ustava RS
Danas pre 3 satajoš 2 povezane