Povezane vesti
Nadal ponovo povređen
Mozzart sport 28.02.2018
Kralj Šljake morao da se povuče sa Akapulka. Rafael Nadal bio je prinuđen da se povuče sa ATP turnira u Akapulku zbog povrede kuka, a neizvesno je da li će moći da igra na mastersu u Indijan Velsu Kralj šljake bio je postavljen za prvog nosioca u… »
Nadal ne igra u Akapulku, pod znakom pitanja i američka turneja
Sportske.net 28.02.2018
Španski teniser Rafael Nadal otkazao je učešće na ATP turniru u Akapulku. Problemi koje Rafael Nadal ima sa povredama uzeli su danak u prehodnom periodu a iz istih razloga Španac će propustiti i turniru u Akapulku. "Kralj šljake" je bio postavljen za… »
Nadal otkazao nastup u poslednji čas
Mondo 28.02.2018
Španac neposredno pre prvog meča saopštio organizatorima da ipak neće igrati na turniru u Akapulku. Foto: AP Photo/Enric Marti Rafael Nadal je doputovao u Meksiko i spremao se za prvi nastup posle predaje četvrtfinala Australijan Opena, ali je neposredno… »
Vesti dana »

Moskva inicirala hitno zasedanje SB UN o sabotaži „Severnog toka“
Sputnik pre 40 minutajoš 10 povezanih

Dojče post ‘privremeno’ ograničava isporuku paketa i robe iz Nemačke u SAD
Radio sto plus pre 1 satjoš 9 povezanih

Danas promenljivo oblačno ali suvo vreme: Uveče kiša u ovim predelima
Telegraf pre 1 satjoš 8 povezanih

Kesić: Referendum u Srpskoj jedina logična odluka, odgovor je politički jer je i presuda Dodiku takva
RTS pre 11 minutajoš 8 povezanih