Povezane vesti
Ko je čovek koji stoji iza zabrane dizelaša? Za jedne je "prijatelj čistog vazduha", za druge "lažni robin hud"
Blic 28.02.2018
Bitkom za zabranu saobraćaja vozilima sa dizel motorima u nemačkim gradovima, šef udruženja “Nemačka pomoć okolini” (DUH) Jirgen Reš, napravio je pravi podvig: protiv sebe je ujedinio moćne proizvođače automobila i dobru većinu političke elite, prenosi… »
Jürgen Resch, čovjek koji je pobijedio njemačke auto divove
SEEbiz 28.02.2018
BERLIN - Bitkom za zabranu prometa vozilima s dizel motorima u središtima njemačkih gradova, šef udruge Njemačka pomoć okolišu (DUH) Jürgen Resch, napravio je pravi podvig: protiv sebe je ujedinio moćne proizvođače automobila i veliku većinu političke… »
Vesti dana »
Juriš policije posle protesta, bez odgovora institucija: Studenti svedoče o privođenjima i nasilju (VIDEO)
Insajder pre 27 minutajoš 45 povezanih
SPC o razrešenju Justina: Počinio brojne prestupe u upravljanju eparhijom, obmanjivao javnost da je "politički progonjen"
Glas Zaječara pre 3 satajoš 28 povezanih
Kleut: „Ministar Glamočić treba da podnese ostavku jer je odgovoran za lošu agrarnu politiku“
Serbian News Media pre 4 satijoš 23 povezane




