Povezane vesti
Ustaški pozdrav protivustavan, ali ponekad dozvoljen
Radio 021 28.02.2018
Ustaški pozdrav "Za dom spremni" je protivustavan, ali se u posebnim situacijama može koristiti kao izuzetak od pravila, vezano uz nastradale pripadnike jedinice "Hrvatske odbrambene snage" (HOS) u ratu '90-tih, dok korišćenje crvene zvezde petokrake… »
Plenković "prosipa bisere": Ustaški pozdrav je neustavan, ali može da se koristi u Hrvatskoj!
Pravda 28.02.2018
Premijer Hrvatske Andrej Plenković, nakon sastanka sa predsednikom "Komisije za suočavanje sa posledicama vladavine nedemokratskih režima" Zvonkom Kusićem, izjavio je da je pozdrav “Za dom spremni“ neustavan, ali da će moći da se koristi u “izuzetnim… »
Skandal: Plenković: Poklič "Za dom spremni" neustavan, ali može da se koristi ponekad
Blic 28.02.2018
Vladina Komisija za suočavanje s prošlošću dostavila je premijeru zaključke i preporuke za korišćenje simbola totalitarnih režima, u kojima se kaže da je ustaški poklič "Za dom spremni" neustavan, ali u izuzetnim situacijama ipak dopustiv, dok zvezda… »
Vesti dana »
Na ulazu u Vladu gde je ubijen Đinđić venac položio premijer Macut i ministri
Serbian News Media pre 1 satjoš 68 povezanih
BiH bila jedan od kosponzora rezolucije o osudi napada Irana na zemlje Zaliva i Jordana
Beta pre 1 satjoš 61 povezana
(BLOG) Šta je poručio vrhovni vođa Irana u prvom obraćanju naciji dok Izrael tvrdi da je pogodio kompleks za razvoj nuklearnog oružja
N1 Info pre 43 minutajoš 49 povezanih





