Povezane vesti

Slovačka: Masovni protesti zbog ubistva novinara

Slovačka: Masovni protesti zbog ubistva novinara

Al Jazeera 02.03.2018
U Bratislavi marširalo do 15.000 ljudi koji su tražili hitnu akciju nakon ubistva novinara Kucijaka i njegove djevojke. Hiljade ljudi u petak su protestirali u Bratislavi i drugim slovačkim gradovima zbog ubistva novinara Jana Kucijaka i njegove… »
FOTO: Protesti u Slovačkoj zbog ubistva novinara

FOTO: Protesti u Slovačkoj zbog ubistva novinara

Radio 021 02.03.2018
Hiljade ljudi učestvovalo je u marševima u Bratislavi i drugim slovačkim gradovima u znak protesta zbog ubistva novinara Jana Kucijaka. Učesnici protesta zahtevali su brzu akciju kao odgovor na ubistvo koje je šokiralo čitavu zemlju i uzdrmalo njenu… »
Protest hiljade Slovaka zbog ubistva novinara foto

Protest hiljade Slovaka zbog ubistva novinara foto

Mondo 02.03.2018
Hiljade ljudi danas su učestvovale u marševima u Bratislavi i drugim slovačkim gradovima u znak protesta zbog ubistva novinara Jana Kucijaka. U maršu u Bratislavi i slovački predsednik Andrej Kiska. Foto: Milan Kapusta/TASR via AP Učesnici protesta… »
Novinar koji je radio sa Kucijakom: Mislim da slovačka vlada već zna ko stoji iza ubistva #AllForJan

Novinar koji je radio sa Kucijakom: Mislim da slovačka vlada već zna ko stoji iza ubistva #AllForJan

Blic 02.03.2018
Slovački novinar Jan Kucijak i njegova verenica Martina Kšnirova pronađeni su u nedelju uveče ubijeni u njihovom stanu u Velikoj Mači, 65 kilometara od Bratislave. Jan je poslednje tri godine radio za sajt Actuality.sk, koji je u sastavu Ringier Axel… »
Misica, saradnica premijera, saradnica mafijaša: Ko je Marija Troškova, koja je u rekordnom roku ušla u sam vrh slovačke…

Misica, saradnica premijera, saradnica mafijaša: Ko je Marija Troškova, koja je u rekordnom roku ušla u sam vrh slovačke…

Blic 02.03.2018
Slovački novinar Jan Kucijak i njegova verenica Martina Kušnirova pronađeni su u nedelju uveče ubijeni u njihovom stanu u Velikoj Mači, 65 kilometara od Bratislave. Jan je poslednje tri godine radio za sajt Actuality.sk, koji je u sastavu Ringier… »
Komesar EU Ginter Etinger: "Evropa će braniti slobodu medija" #AllForJan

Komesar EU Ginter Etinger: "Evropa će braniti slobodu medija" #AllForJan

Blic 02.03.2018
Slovački novinar Jan Kucijak i njegova verenica Martina Kušnirova pronađeni su u nedelju uveče ubijeni u njihovom stanu u Velikoj Mači, 65 kilometara od Bratislave. Jan je poslednje tri godine radio za sajt Actuality.sk, koji je u sastavu Ringier… »
Zašto je poslednje istraživanje ubijenog novinara Jana Kucijaka veliki problem za dva najmoćnija političara u Slovačkoj…

Zašto je poslednje istraživanje ubijenog novinara Jana Kucijaka veliki problem za dva najmoćnija političara u Slovačkoj…

Blic 01.03.2018
Slovački novinar Jan Kucijak i njegova verenica Martina Kušnirova pronađeni su u nedelju uveče ubijeni u njihovom stanu u Velikoj Mači, 65 kilometara od Bratislave. Jan je poslednje tri godine radio za sajt Actuality.sk, koji je u sastavu Ringier… »

Vesti dana »