Povezane vesti
Rim zabranjuje dizelaše u centru grada
Radio 021 02.03.2018
Rim, kao jedan od saobraćajno najzagušenijih evropskih gradova, planira da zabrani vožnju dizel automobila u centru grada do 2024. godine. "Ukoliko želimo da ozbiljno intervenišemo, moramo imati hrabrosti da usvojimo odlučne mere", objavila je… »
Rim planira da zabrani vožnju dizel automobila do 2024. godine
Nova ekonomija 02.03.2018
Rim, kao jedan od saobraćajno najzagušenijih evropskih gradova planira da zabrani vožnju dizel automobila u centru grada do 2024. godine. To je izjavila gradonačelnica Rima Virdžinija Rađi. "Ukoliko želimo da ozbiljno intervenišemo, moramo imati… »
Vesti dana »
Brnabić: ODIHR 2008. preporučio formiranje JBS, zašto tadašnja vlast to nije uradila
Euronews pre 2 satajoš 90 povezanih
Prvo polufinale Evrovizije 2026: Skandal za skandalom uoči prenosa uživo, Marija Šerifović se javno obratila grupi "Lavina", traži se diskvalifikacija ove zemlje
Kurir pre 26 minutajoš 28 povezanih
Marija Šerifović se javno obratila Lavini pred nastup: Nakon pobede na Evroviziji poručila samo jedno
Mondo pre 41 minutajoš 37 povezanih
Apokaliptični snimci iz srpskog grada: Ulice preplavljene, u dvorištu se formiralo jezero, voda ušla u školu
Telegraf pre 3 satajoš 44 povezane



