Povezane vesti

Komšija ju je silovao, bila je nevina... Teodora otkrila bolnu prošlost svoje majke, Goca prebledela, a onda jezivom…

Komšija ju je silovao, bila je nevina... Teodora otkrila bolnu prošlost svoje majke, Goca prebledela, a onda jezivom…

Telegraf 02.03.2018
- Što je najgore, ja znam tog čoveka koji ju je silovao, znam njegovu ćerku. I neverovatno je kad nakon toliko godina saznaš da je taj čovek mogao tako nešto da uradi - rekla je Teodora na snimku koji je pušten svim zadrugarima. Zadrugarima su… »
Opsednuta si njom, svi to misle! Luna ogovarala Kiju, Miki skočio i sasuo joj u lice sve što misli, Đoganijeva pobesnela…

Opsednuta si njom, svi to misle! Luna ogovarala Kiju, Miki skočio i sasuo joj u lice sve što misli, Đoganijeva pobesnela…

Telegraf 02.03.2018
- Ja na osnovu tvojih priča, snimaka, konstatujem! Šta se ti ljutiš?! Svaka vaša svađe je zbog Kije - rekao je Miki Luni. Zadrugari su prošle noći imali priliku da gledaju snimke na kojima jedni druge ogovaraju po ćoškovima. Pušten je i snimak… »
Zadrugari birali najvećeg frika među njima,a kad je Luna ustala prvo se obratila mami sa posebnim zahtevom! (VIDEO)

Zadrugari birali najvećeg frika među njima,a kad je Luna ustala prvo se obratila mami sa posebnim zahtevom! (VIDEO)

Telegraf 02.03.2018
Učesnici Zadruge uspešno su obavili zadatak u kojem su morali da izaberu najboljeg u igri Frik šou. Veliki šef obavestio je učesnike Zadruge da moraju da izaberu najboljeg u igri Frik šou. Svako je morao da navede po tri zadrugara koji su prema… »
Da li je ova devojka normalna?! Marija Ana u 5 ujutru od zadrugara tražila nešto što ih je šokiralo! (VIDEO)

Da li je ova devojka normalna?! Marija Ana u 5 ujutru od zadrugara tražila nešto što ih je šokiralo! (VIDEO)

Telegraf 02.03.2018
Kija, Janjuš i Nadežda su ćaskali u sobi za izolaciju, a onda je ušla Marija Ana i zaprepastila ih svojim zahtevom. Pošle noći Kija Kockar, Marko Janjušević i Nadežda Biljić razgovarali su u sobi za izolaciju. Oko 5 sati ujutru Marija Ana… »
Ova pesma će zauvek spajati Gagija i Anabelu, a kada čujete priču koju nosi biće vam jasno i zbog čega (video)

Ova pesma će zauvek spajati Gagija i Anabelu, a kada čujete priču koju nosi biće vam jasno i zbog čega (video)

Telegraf 02.03.2018
- Zaista me lepe uspomene vežu za tu pesmu - rekla je Luna. "Njen grad" pesma je koja se našla na prvom albumu grupe Funky G, a koja u sebi krije istinitu ljubavnu priču. Naime, kako je Luna Đogani u rijalitiju "Zadruga" ispričala drvetu mudrosti… »
Snimak koji otkriva sve: Miki zgrabio Kiju i poljubio je u usta, a Kristina tražila pesmu koja govori više od hiljadu reči…

Snimak koji otkriva sve: Miki zgrabio Kiju i poljubio je u usta, a Kristina tražila pesmu koja govori više od hiljadu reči…

Telegraf 02.03.2018
Miki je napokon dobio priliku da se "zbliži" sa Kristinom. Ukućani su iskoristili sneg da se malo poigraju napolju, a najveseliji su bili Kija, Miki i Marko Miljković. Opsednuta si njom, svi to misle! Luna ogovarala Kiju, Miki skočio i sasuo joj u… »
Jelena prišla Luni i Slobi i poslužila se njihovim jogurtom, a o njihovoj reakciji sada svi pričaju! (VIDEO)

Jelena prišla Luni i Slobi i poslužila se njihovim jogurtom, a o njihovoj reakciji sada svi pričaju! (VIDEO)

Telegraf 02.03.2018
- Šta sad treba, da ga bacim? Hoćeš da ti sipam u šolju ako ne možeš da piješ? - pitao je Sloba Lunu. Luna Đogani i Sloba Radanović prošle noći su zajedno večerali u spavaćoj sobi. Pošto njih dvoje dele svu hranu, tako je i ovoga puta bilo… »

Vesti dana »