Povezane vesti
Snežno nevreme otežalo dopremu koncentrata iz Majdanpeka i Prahova
Kolektiv 02.03.2018
Koncentrat kasni, rad nove topionice ugrožen. RTB. – Zaleđene skretnice, neraščišćeni smetovi zbog čega se železničke šine na pojedinim mestima ne vide, smrzavanje goriva u lokomotivama koje se neprestano kvare – razlozi su veoma otežane dopreme… »
Zalađene šine: Lokomotive sa koncentratom bakra stoje, ugrožen rad topionice
Blic 02.03.2018
Koncentrat bakra, koji se, za potrebe kontinuiranog rada borske Topionice, doprema iz Rudnika u Majdanpeku, kao i iz Negotina, gde u luku Prahovo baržama stiže ta sirovina, ne može da stigne do Bora jer su šine – zaleđene. Zbog toga je ugrožen i rad… »
Vesti dana »
Ko je glavni pretendent za sticanje vlasništva u NIS-u: Emiratska firma ADNOC sve bliža kupovini, preneo FT
Euronews pre 2 satajoš 23 povezane
Rekordne cene peleta, poskupeo za više od 50 odsto: Drakulić kaže da ga ima za izvoz, a prodavac iz Čačka da je nestašica
N1 Info pre 5 satijoš 7 povezanih
NBS: NEMA NESTAŠICE EVRA, KAZNE ZA SVE KOJI DIŽU KURS I ZLOUPOTREBLJAVAJU SITUACIJU
Ozon pre 35 minutajoš 26 povezanih




