Povezane vesti
Preradović oslobođen optužbi da je oštetio GSP
Blic 02.03.2018
Nakon višegodišenjeg suđenja, direktor preduzeća ''Nos kompani'' Aleksandar Preradović (51) pravosnažno je oslobođen optužbi da je 2008. i 2009. godine na štetu Gradskog saobraćajnog preduzeća (GSP) sebi pribavio protivpravnu imovinsku korist od preko 35… »
Vesti dana »
Popović: Šapić i SNS i da dovedu Harija Potera ne bi uspeli da iskopaju tunel ispod centra Beograda za dve i po godine
N1 Info pre 2 satajoš 28 povezanih
Prvi talasi cunamija stigli do obale, vojska na ulicama, opsadno stanje u Japanu! Provere u Fukušimi nakon razornog zemljotresa od 7,7 rihtera (foto, video)
Kurir pre 50 minutajoš 35 povezanih
"Ja kad nekom drugom daju ulogu": Urnebesan komentar Milana Marića na Vučićevu izjavu da je bolji i mlađi od rektora Đokića
Nova pre 20 minutajoš 22 povezane
Štiplija: Očekivana reakcija, zvaničnicima EU je jasno da su Mrdićevi zakoni primenjeni uprkos prethodnim upozorenjima
N1 Info pre 2 satajoš 47 povezanih
Rojters: Vens još nije otputovao za Pakistan; Teheran još razmatra učešće u razgovorima
RTS pre 0 minutajoš 73 povezane

