Povezane vesti
Uhapšen ruski biznismen zbog krijumčarenja 400 kilograma droge iz Argentine iz Rusiju
Blic 02.03.2018
Ruski biznismen Andrej Kovalčuk uhapšen je u Berlinu po zahtevu Rusije, gde je optužen za krijumčarenje gotovo 400 kilograma kokaina iz Argentine iz Rusiju. Berlinski tužioci su danas putem Tvitera saopštili da je uhapšen 49-godišnji ruski građani… »
Rus "pao" zbog šverca 400 kg kokaina (video)
Mondo 02.03.2018
Ruski biznismen Andrej Kovalčuk, optužen za krijumčarenje gotovo 400 kilograma kokaina iz Argentine u Rusiju, uhapšen je u Nemačkoj. Foto: Youtube/screenshot/euronews Kovalčuk je uhapšen u Berlinu na zahtev Rusije preko Interpola, saopštila je ruska… »
Vesti dana »
"Poziv na razgovor i dijalog nije hir i trik" Vučić nakon konsultacija sa strankama u Predsedništvu: "Ako niste spremni na razgovor, za šta ste spremni"? (foto, video)
Blic pre 12 minutajoš 43 povezane
Uživo kriza na Bliskom istoku: Vazdušni napadi u Iranu: Poginulo najmanje 18 osoba, uključujući dvoje dece
Euronews pre 1 satjoš 29 povezanih
Trampov ultimatum Teheranu ističe danas; Pezeškijan: Spremni smo da se žrtvujemo za odbranu Irana
RTS pre 57 minutajoš 34 povezane
Aman posle kupovine Disa: Postali smo najveći domaći trgovinski lanac
Bloomberg Adria pre 17 minutajoš 21 povezana
Ulična bitka ispred konzulata Izraela u Istanbulu: Ubijen jedan napadač, dvojica ranjena
BBC News pre 2 minutajoš 20 povezanih


