Povezane vesti
Konkurs za izbor 307 sudija u 110 sudova
RTV 03.03.2018
BEOGRAD - Konkurs za izbor sudija koji je nedavno raspisao Visoki savet sudstva (VS S) do sada je najmasovniji konkurs za sudije u Srbiji, rekli su u VSS za "Politiku". Od 2009. kada je sproveden opšti izbor, nije bilo tako velikog konkursa u pravosuđu… »
Konkurs za izbor 300 sudija
Radio 021 03.03.2018
Konkurs za izbor sudija koji je nedavno raspisao Visoki savet sudstva do sada je najmasovniji konkurs za sudije u Srbiji, rekli su u VSS za "Politiku". Od 2009. kada je sproveden opšti izbor, nije bilo tako velikog konkursa u pravosuđu. Konkurs je… »
Vesti dana »

Tramp upravo potvrdio Evo kad će se i gde sastati sa Putinom (foto/VIDEO)
Alo pre 3 satajoš 2 povezane

Putin hoće ovo da bi prekinuo rat: Od Trampa traži samo jedno, predstavio ceo plan: "On mu zapravo poručuje..."
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Vozači sa probnom dozvolom ne mogu da voze svaki automobil: Ovo je spisak dozvoljenih, a ko krši pravilo, kazne idu do 80.000 dinara
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

Tenzije na severu Kosova: Jednoj osobi pritvor zbog pretnji tokom Džez festivala, druga puštena uz izrečenu kaznu
Blic pre 6 satijoš 1 povezana