Povezane vesti
Jubilej za Oskara i rekord za Meril Strip
Dnevnik 03.03.2018
Najpoznatija i najglamuroznija dodela filmskih nagrada Oskar, jedan je od najgledanijih TV prenosa u svetu, te će se i kod nas prenositi uživo na Radio-televiziji Srbije u nedelju 4. marta, od 02.30, dok ćemo reprizu gledati narednog dana od 21.40 čas… »
Ko ima najviše nominacija za Oskara?
Danas 03.03.2018
Jubilarna dodela nagrada Američke akademije u nedelju u Los Anđelesu Jubilarna 90. dodela nagrada Američke filmske akademije zakazana je za nedelju, 4. marta, a najviše – čak 13 nominacija ima ostvarenje „Oblik vode“ Giljerma del Tora. I ratna drama… »
Vesti dana »

Đurić čestitao stranačkim kolegama 17. godišnjicu osnivanja: Verujem da je SNS i danas najbolja politička porodica u Srbiji
Blic pre 1 satjoš 4 povezane

"Zna se kako to rade i pravoslavci": Vučić: Prvog novembra pokazaćemo pijetet prema žrtvama u skladu sa našom tradicijom
Blic pre 3 satajoš 3 povezane

U Evropskom parlamentu debata o Srbiji: Raspravljali o padu nadstrešnice i protestima, Kos pozvala obe strane na mir
Blic pre 2 satajoš 1 povezana