Povezane vesti
Vrhovni sud Egipta odbacio odluke o predaji dva ostrva Saudijskoj Arabiji
Blic 04.03.2018
Vrhovni ustavni sud Egipta danas je odbacio sve prethodne sudske odluke o predaji dva ostrva u Crvenom moru Saudijskoj Arabiji na osnovu sporazuma iz 2016. godine, između Kaira i Rijada. Sud je u obrazloženju odluke naveo da samo zakonodavna vlast može… »
Odbačene sve sudske odluke o predaji dva ostrva Saudijskoj Arabiji
Radio 021 04.03.2018
Vrhovni ustavni sud Egipta odbacio je sve prethodne sudske odluke o predaji dva ostrva u Crvenom moru Saudijskoj Arabiji na osnovu sporazuma iz 2016. godine, između Kaira i Rijada. Sud je u obrazloženju odluke naveo da samo zakonodavna vlast može da… »
Vrhovni sud Egipta ne da dva otoka Saudijskoj Arabiji
Al Jazeera 04.03.2018
Sud je u obrazloženju odluke naveo kako samo zakonodavna vlast može odobriti sporazum. Vrhovni ustavni sud Egipta je odbacio sve prethodne sudske odluke o predaji dva otoka u Crvenom moru Saudijskoj Arabiji, na osnovu sporazuma iz 2016. godine između… »
Vesti dana »

Prognoza vremena u Srbiji: narandžasti meteoalarm za četvrtak zbog nepogoda sa gradom i olujnim vetrom
Naslovi.ai pre 50 minutajoš 59 povezanih

Tramp: Šta je to s Rusijom kad dronovima narušava vazdušni prostor Poljske
Beta pre 30 minutajoš 30 povezanih

Protesti u Nepalu doveli do ostavke premijera i političke krize
Naslovi.ai pre 20 minutajoš 53 povezane

Ko je čarli Kirk Vatreni pristalica Donalda Trampa koga prate milioni ljudi: Zbog ovoga je često na udaru javnosti
Kurir pre 20 minutajoš 25 povezanih

Eskalacija protesta u OŠ "Pavle Savić": Novi direktor se zatvorio u toalet, u pratnji policije izveden iz škole
Euronews pre 3 satajoš 31 povezana