Povezane vesti
Nesreća u Kotežu: Dečak (4) pao sa trećeg sprata zgrade
Blic 04.03.2018
Dečak starosti oko četiri godine pao je sa terase na trećem spratu zgrade u Kotežu, rečeno je Tanjugu u MUP-u. Kako kažu, Hitna pomoć prevezla je dečaka u Urgentni centar, a detalji nesreće još nisu utvrđeni. U Hitnoj pomoći kazali su da je… »
Dečak pao sa trećeg sprata zgrade u Kotežu
N1 Info 04.03.2018
Dečak star oko četiri godine pao je sa trećeg sprata zgrade u Kotežu i on se nalazi u Urgentnom centru, rečeno je agenciji Beta u MUP-u. Kako su naveli, nesreća se dogodila oko 15.45 časova kada je dečak pao na drvenu ogradu, što je ublažilo pad. On se… »
Užas u Kotežu: Dete palo sa trećeg sprata zgrade
Telegraf 04.03.2018
Hitna pomoć primila je poziv u 15.40 sati i odmah se uputila na lice mesta. Dete starosti oko 4 godine palo je sa trećeg sprata zgrade u Kotežu, saznaje Telegraf. Strašna smrt u centru Beograda: Muškarac se okliznuo na led i ostao da leži mrtav Zgrada se… »
Vesti dana »

Akcija TOK, 3. dan: Pritvor svim privedenima, branilac Momirovića najavio žalbu
Nedeljnik pre 1 satjoš 79 povezanih

Maloletna deca u bolnici zbog trovanja na seoskoj slavi: Katastrofa kod Vranja, 20 osoba ima simptome
Mondo pre 4 satijoš 28 povezanih

Promena vremena u Srbiji: Hitno upozorenje zbog intenzivnih pljuskova, grada i jakog vetra u zapadnim i centralnim krajevima
Naslovi.ai pre 0 minutajoš 53 povezane