Povezane vesti
Traže izmenu zakona: Više od 5.000 Srba oštećeno zbog pogrešno upisanog državljanstva
Kurir 05.03.2018
Više od pet hiljada Srba, poreklom iz Hrvatske, a koji su rođeni u Srbiji do 1991, zbog pogrešno upisanog državljanstva, u ovoj zemlji ne mogu da ostvare svoja prava, a pre svega pravo na državljanstvo. Zbog velikog broja ljudi koji su im se obratili za… »
Pet hiljada Srba oštećeno zbog pogrešno upisanog državljanstva
Dnevnik 05.03.2018
BEOGRAD: Udruženje za zaštitu ustavnosti i zakonitosti (UZUZ) podnelo je Odboru za bezbednost i unutrašnje poslove nacrt amandmana na Zakon o državljanstvu, što bi, smatraju u tom udruženju, omogućilo da se ispravi pogrešno upisano državljanstvo više od… »
Vesti dana »
Veliki preokret Zvezde u Milanu: Crveno-beli savladali Armani (VIDEO)
Danas pre 6 minutajoš 3 povezane
Vremenska prognoza za petak, 16. januar: Malo hladnije nego u sredu, ujutru ponegde mraz
Beta pre 31 minutajoš 3 povezane
Tramp ipak dobio Nobelovu nagradu za mir. Šok na sastanku opozicione venecuelanske liderke i predsednika SAD: "To je znak priznanja za njegovu posvećenost"
Blic pre 2 satajoš 1 povezana
Republikanski kongresmen: Ako napadnemo Grenland, to će biti Trampov kraj
Danas pre 56 minutajoš 1 povezana
Čačanin porodici rekao da ide u PIO fond, izašao iz kuće i od tad ga nema: Slučaj nestanka prijavljen policiji
Telegraf pre 16 minutajoš 3 povezane


