Povezane vesti
Dačić primio ambasadora DNR Koreje
Politika 05.03.2018
Prvi potpredsednik Vlade Srbije i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić primio je ambasadora Demokratske Narodne Republike Koreje Ri Pjong Dua, koji je u Republici Srbiji akreditovan na nerezidencijalnoj osnovi iz Rumunije. Uz konstataciju da u… »
Dačić primio izaslanika severne Koreje: Nepriznavanje Kosova je samo osnova sa koje će se odnosi dve zemlje proširivati!
Pravda 05.03.2018
Prvi potpredsednik Vlade Srbije i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić primio je danas ambasadora Demokratske Narodne Republike Koreje Ri Pjong Dua, koji je u Republici Srbiji akreditovan na nerezidencijalnoj osnovi iz Rumunije. Uz konstataciju da u… »
Dačić primio ambasadora Severne Koreje
RTV 05.03.2018
BEOGRAD - Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić razgovarao je danas sa ambasadorom Severne Koreje Ri Pjong Duom, koji je u Srbiji akreditovan na nerezidencijalnoj osnovi iz Rumunije, i zahvalio mu na stavu o nepriznavanju jednostrano proglašene… »
Dačić zahvalio Severnoj Koreji što ne priznaje Kosovo
N1 Info 05.03.2018
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić razgovarao je danas u Beogradu sa ambasadorom Severne Koreje Ri Pjong Duom o bilateralnim odnosima i nastavku saradnje. Uz ocenu da u odnosima dve zemlje nema otvorenih pitanja, Dačić je izrazio zahvalnost… »
Vesti dana »

(Mape) šok prognoza za Srbiju: Tropski dan, a onda hladni front donosi naglo zahlađenje i nevreme! Ono što sledi je tek za nevericu
Blic pre 2 satajoš 9 povezanih

Uhapšene dve osobe osumnjičene da su kamenicama razbile staklo na prostorijama SNS u Cvijićevoj ulici
Blic pre 9 satijoš 3 povezane