Povezane vesti
(Foto) neobičan trend: Američki ambasador Skat razgovarao sa Mihajlović, a posebnu pažnju privukle su njegove čarape
Kurir 05.03.2018
BEOGRAD - Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović razgovarala je danas sa ambasadorom SAD Kajlom Skatom, a posebnu pažnju tokom sastanka privukle su njegove različite čarape. Naime, njegove čarape su bile crno-bele, ali… »
Kajl Skot se danas sastao sa Zoranom Mihajlović, a najveću pažnju privukle su njegove čarape (foto)
Blic 05.03.2018
Trend nošenja šarenih i neobičnih čarapa među inostranim, ali i domaćim političarima se širi. Sve češće smo u prilici da vidimo snimke i fotografije sa zvaničnih sastanaka na kojima političari nose zanimljive čarape. Tako je ambasador SAD u Srbiji Kajl… »
Vesti dana »
Radarski snimci prikazuju novu turu snega i leda koja stiže u Srbiju. Zna se tačan sat kad će nas pogoditi, na udaru je i Beograd
Blic pre 9 satijoš 3 povezane
Protest ispred Jovine gimnazije: Novosađani podržali zahteve učenika (VIDEO, FOTO)
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
(VIDEO) REKLI SU MU: „NIKAD NEĆEŠ USPETI“ – Danas Muzafer Čepeljac stoji na pobedničkom postolju
Sandžak haber pre 4 satijoš 1 povezana




