Povezane vesti
Hrvatska se ruga sirotinji: Milica iz Kistanja od države dobila 7,5 evra za naknadu štete izazvane požarom
Telegraf 05.03.2018
Za naknadu štete bi iz fondova Evropske unije trebalo da bude isplaćeno čak 20 miliona evra, ali te isplate još nisu krenule. Kako piše HRT, isplaćene su prve odštete za prošlogodišnje požare i poplave u Dalmaciji. Elementarne nepogode koje su prošle… »
Hrvatica za uništen vinograd dobila odštetu od 7 evra: Hvala im što se rugaju sa sirotinjom!
Kurir 05.03.2018
Stigle su prve odštete za prošlogodišnje požare i poplave u Dalmaciji. Elementarne nepogode po celoj Hrvatskoj napravile su štetu od 3 i po milijarde kuna, a Vlada je krajem godine odlučila da za nadoknadu izdvoji samo 80 miliona. Isplaćene odštete kod… »
Vesti dana »
Švajcarska posle penala u četvrtfinalu Svetskog prvenstva: Odlučujući jedanaesterac postigao je Ruben Vargas i ugasio nade Kolumbije
Dnevnik pre 15 minutajoš 2 povezane
Evroposlanici: U EU ima mesta za građane Srbije, ali ne i za Vučićev autokratski režim
Danas pre 4 satijoš 2 povezane





