Povezane vesti
Još jedna žrtva malih boginja
Radio 021 06.03.2018
Četrdesetogodišnja osoba preminula je zbog komplikacija izazvanih malim boginjama, saopštio je Institut za javno zdravlje Srbije "Dr Milan Jovanovic Batut". "Klinika za infektivne i tropske bolesti u Beogradu prijavila je smrt osobe uzrasta 40 godina iz… »
Još jedna žrtva malih boginja
Mondo 06.03.2018
Institut za javno zdravlje "Milan Jovanović Batut" potvrdio je danas da su dve osobe starosti 30 i 43 godine umrle od malih boginja. Foto: Tanjug/Filip Kraincanic Na sajtu instituta "Batut" objavljeno je da je kod te dve osobe u kliničkom toku došlo do… »
Morbile u Srbiji: Loše vesti...
Mondo 06.03.2018
Od komplikacija izazvanih malim boginjama preminula još jedna osoba. Foto: Tanjug/Filip Kraincanic Četrdesetogodišnja osoba iz Beograda preminulo je zbog komplikacija izazvanih malim boginjama, saopštio je Institut za javno zdravlje Srbije "Dr Milan… »
Vesti dana »

Mali o sankcijama NIS-u: Nećemo dozvoliti da se bilo ko igra sa energetskom stabilnošću Srbije
Euronews pre 1 satjoš 27 povezanih

Okončana blokada zgrade Rektorata u Kragujevcu posle gotovo deset meseci
Sputnik pre 1 satjoš 41 povezana

Eu zaobišla Mađarsku i slovačku: Prave zid protiv ruskih dronova, ove dve zemlje nisu pozvane! "To je politička odluka"
Kurir pre 59 minutajoš 29 povezanih