Povezane vesti

Potresna slika Nadežde nakon što joj je Jelena Krunić šamarima izbila zub! (FOTO)

Potresna slika Nadežde nakon što joj je Jelena Krunić šamarima izbila zub! (FOTO)

Telegraf 06.03.2018
Pevačica je nakon batina ostala mirno da sedi za stolom, iako joj vidno nije bilo dobro. Jelena Krunić diskvalifikovana je iz Zadruge, nakon što je prethodne noći nekoliko puta rukom udarila Nadeždu Biljić po licu. MC Damiro: Anabela mi je pretila… »
Od kokaina u gaćicama do izbijanja zuba: Ovo su najveći skandali Jelene Krunić (video)

Od kokaina u gaćicama do izbijanja zuba: Ovo su najveći skandali Jelene Krunić (video)

Telegraf 06.03.2018
Igračica je diskvalifikovana iz Zadruge zbog fizičkog napada i nasilničkog ponašanja. U ponedeljak 5. marta, Jelena Krunić nasrnula je fizički na Nadeždu Biljić i izbila joj zub, a ubrzo nakon ovog incidenta stiglo je i pismo u kojem se… »
Nemam snage da gledam snimak, osetila sam to na svojoj koži: Pretučena Nadežda se obratila izbačenoj Jeleni Krunić, a onda…

Nemam snage da gledam snimak, osetila sam to na svojoj koži: Pretučena Nadežda se obratila izbačenoj Jeleni Krunić, a onda…

Telegraf 06.03.2018
- Nisam gledala snimak, nisam imala snage da ga gledam. Osetila sam to lepo na svojoj koži - rekla je potresena Nadežda koja je pretrpela fizičko nasilje od strane Jelene Krunić. Nadežda Biljić pretrpela je fizički napad od strane Jelene Krunić… »
Moja zverka je ogromna... Jelena Krunić posle diskvalifikacije iz Zadruge gola u naručju golog muškarca! (FOTO)

Moja zverka je ogromna... Jelena Krunić posle diskvalifikacije iz Zadruge gola u naručju golog muškarca! (FOTO)

Telegraf 06.03.2018
Jelena Krunić se odmah nakon diskvalifikacije iz rijalitija vratila društvenim mrežama. Jelena Krunić momentalno je diskvalifikovana iz Zadruge zbog fizičkog napada na Nadeždu Biljić, posle čega se odmah vratila društvenim mrežama. ZADRUGARI SU… »

Vesti dana »