Повезане вести
Љајић: Не желимо трговински рат са македонојим, али ако не попусте уводимо контрамере
Блиц 06.03.2018
Србија и Македонија налазе се на ивици новог трговинског рата, након што, по 13. пут у седам година. Македонија покушава да угрози увоз српског брашна, због чега је министар трговине Расим Љајић од сутра најавио контрамере. Пре… »
Љајић због брашна сутра у Скопљу
Данас 06.03.2018
Македонске власти реаговале после писања Данаса да је Србија одлу~ила да уведе контрамере Након најаве министра трговине Расима Љајића датој Данасу, да Србија сутра уводи контрамере Македонији која је новим правилником… »
Ситуација са увозом брашна неће изазвати недостатак на македонском тржишту
Нова економија 06.03.2018
За Македонију је прихватљиво да се контролне маркице за брашно на малим паковањима и даље стављају у Србији, а да се на велика паковања то ради у Македонији, изјавио је македонски министар пољопривреде Љупчо Николовски. Он… »
Вести дана »
Пијан тукао жену цепаницом у главу Ужас у Земуну: Ухапшен због насиља у породици
Блиц пре 4 сатијош 1 повезана
Зеленски објавио имена кандидата за новог шефа Кабинета, након оставке Андрија Јермака
Данас пре 5 сатијош 1 повезана
(Видео) Алкохол, психијатар и развод Влада из "Магла бенда" о тешком периоду кроз који је прошао: "Боже, мени ни лекови не могу да помогну, ја нисам добро и даље"
Блиц пре 4 сатијош 1 повезана
Чучковић: Нови савски мост биће 3 пута већи од старог, "кртице" за копање метроа стижу ускоро
Блиц пре 4 сатијош 1 повезана




