Povezane vesti
Tramp o ruskom mešanju u izbore: Evo šta je rekao američki predsednik
Pravda 07.03.2018
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da je bilo mešanja Rusije i verovatno i drugih zemalja u američke izbore 2016. godine, ali da nijedna zemlja nije uticala na glasove Amerikanaca. „Pa, Rusi nisu imali nikakvog uticaja na naše glasove, ali je… »
Tramp: Bilo je mešanja Rusije u izbore 2016.
RTS 07.03.2018
Predsednik SAD Donald Tramp izjavio je da je bilo mešanja Rusije i verovatno i drugih zemalja u američke izbore 2016. godine, kao i da će Vašington suzbiti svaki pokušaj mešanja u ovogodišnje izbore za Kongres SAD. "Pa, Rusi nisu imali nikakvog uticaja… »
Vesti dana »

Netanjahu naredio početak pregovora o oslobađanju izraelskih talaca i najavio plan o preuzimanju Gaze
Danas pre 5 satijoš 3 povezane

Prve reči putnika iz kamenovanog autobusa: Srbi jedva izvukli živu glavu, svi spominju jednu stvar: "Zbog njega smo ostali živi" (foto/video)
Blic pre 20 minutajoš 1 povezana

Koji je novi srednji kurs evra: Po ovim vrednostima se danas prodaju valute
Mondo pre 20 minutajoš 2 povezane