Povezane vesti
Kako je propao Čedomir Jovanović: 11 stvari zbog kojih je LDP osvojio samo 0,2 odsto glasova!
Kurir 07.03.2018
Liberalno-demokratska partija doživela je debakl na beogradskim izborima osvojivši 0.2 odsto glasova. Stranka čiji je lider Čedomir Jovanović bila je daleko od cenzusa, jer im je samo 1.970 Beograđana ukazalo poverenje, iako ovaj partija ima oko 70.000… »
Na svom glasačkom mestu Čeda Jovanović je osvojio svega dva glasa, evo kako su prošli ostali
Blic 07.03.2018
Čedomir Jovanović, lider LDP, osvojio je samo dva glasa na biračkom mestu broj pet u Novom Beogradu, na kojem je u nedelju glasao sa suprugom. Sudeći po podacima koji su dostupni na sajtu "Izbori.live", a koji se oslanjaju na rezultate koje objavljuju… »
Rezultati izbora u Beogradu: Čeda na svom biralištu osvojio dva glasa
Kurir 07.03.2018
Lider Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović je na svom biralištu, broj pet na Novom Beogradu, u Mesnoj zajednici Ušće dobio dva glasa. Jovanović je na glasanje izašao sa svojom suprugom Jelenom. Podsetimo, LDP je osvojio ukupno 0,24%, odnoson… »
Vesti dana »

Tramp je upravo najavio sastanak sa Vladimirom Putinom i to u našem komšluku
Nova pre 32 minutajoš 29 povezanih

Direktorka Pete beogradske gimnazije: Intenzivno radimo na normalizaciji nastave
N1 Info pre 4 satijoš 35 povezanih

Profesorka Marija Vasić otkrila šta je prvo uradila posle izlaska iz pritvora: „Imali su za cilj da nas psihički slome što apsolutno nisu uspeli“
Nova pre 8 satijoš 12 povezanih

Sandro Gozi pozdravlja uvrštavanje u uži izbor srpskog studentskog pokreta za nagradu Saharovlj za 2025. godinu
Ozon press pre 7 satijoš 15 povezanih