Povezane vesti
Mladenović: Rokovi za izbor gradske vlasti
Danas 07.03.2018
Zamenik gradonačelnika Beograda Andreja Mladenović izjavio je danas da po završetku kompletne izborne procedure Gradske izborne komisije predsednik Skupštine grada Beograda ima rok od 15 dana da zakaže termin konstitutivne sednice. Mladenović je na… »
Mladenović: Konstituisanje novog saziva beogradskog parlamenta po okončanju izborne procedure
Kurir 07.03.2018
BEOGRAD - Zamenik gradonačelnika Beograda Andreja Mladenović je danas izjavio da će, pošto Gradska izborna komisija u potpunosti okonča izbornu proceduru, predsednik Skupštine grada u roku od 15 dana zakazati termin njene kostitutivne sednice, posle… »
Vesti dana »

Majka mladića stradalog u padu nadstrešnice potvrdila da je dobila montirane slike mlađeg sina: Slučaj prijavljen policiji
Danas pre 3 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

(Foto): Danijela Krstić, članica SNS, napadnuta u Nišu: Pogođena kamenom u glavu. Mup: Povređena još jedna žena
Blic pre 5 satijoš 1 povezana