Povezane vesti

Treba da me nađete u jarku kao Jelenu Marjanović da biste me žalili? Anabela otvorila dušu, zbog Slobe i Lune podnela…

Treba da me nađete u jarku kao Jelenu Marjanović da biste me žalili? Anabela otvorila dušu, zbog Slobe i Lune podnela…

Telegraf 07.03.2018
- Udara mi na inteligenciju svako ko kaže da je to igra, na nacionalnoj televiziji pred pet miliona ljudi ti obećavaš da će neko da te vozi u gepeku, da te tuče, da te maltretira, da te tera pištoljem da pevaš - rekla je Anabela za Telegraf. Luna… »
Besni i agresivni: Zadrugari sve češće gube živce, a kada puknu, dešavaju se grozne stvari (video)

Besni i agresivni: Zadrugari sve češće gube živce, a kada puknu, dešavaju se grozne stvari (video)

Telegraf 07.03.2018
Fizički sukobi ovh dana u Zadruzi doživljavaju vrhunac, jer sa verbalnih prelaze na fizičke. Mnogi agresiju ispoljavaju na najgroznije načine. Jelena Krunić izbačena je iz Zadruge jer je pesnicom Nadeždi Biljić izbila zub. Treba da me nađete u… »
Jedva čeka ponoć! Anabela spremila rođendansko iznenađenje za Lunu, evo šta joj šalje u Zadrugu! (foto)

Jedva čeka ponoć! Anabela spremila rođendansko iznenađenje za Lunu, evo šta joj šalje u Zadrugu! (foto)

Telegraf 07.03.2018
Anabela željno iščekuje ponoć, kada će njena ćerka Luna Đogani napuniti 22 godine. Luna Đogani sutra, 8. marta, slavi svoj 22. rođendan, a njena mama Anabela Atijas već se pohvalila delićem poklona koji će joj poslati u Zadrugu. Treba da me… »
Đole Đogani tvrdi: Luna nije u pravu, Gagi nikada nije krao, ja sam ga vaspitavao! (video)

Đole Đogani tvrdi: Luna nije u pravu, Gagi nikada nije krao, ja sam ga vaspitavao! (video)

Telegraf 07.03.2018
Đole tvrdi da je Luna pogrešno razumela priču, s obzirom da Gagi voli mnogo da se šali. Đole Đogani, stric Lune Đogani, prokomentarisao je za Telegraf ono što je Luna u rijalitiju ispričala o svom ocu Gagiju Đoganiju. Treba da me nađete u jarku… »
Uhvaćeni: Filip i Marija Ana snimljeni posle seksa u kupatilu! (video)

Uhvaćeni: Filip i Marija Ana snimljeni posle seksa u kupatilu! (video)

Telegraf 07.03.2018
Njih dvoje su pokušali da se sakriju od kamera, ali ipak u tome nisu uspeli. Filip Đukić i Marija Ana Smiljanić su bili u burnoj ljubavnoj vezi, a u "Zadruzi" se često svađaju. Treba da me nađete u jarku kao Jelenu Marjanović da biste me žalili… »
Umalo polomili krevet! Sve se treslo, Mina i Đekson imali najžešći seks do sada! (video)

Umalo polomili krevet! Sve se treslo, Mina i Đekson imali najžešći seks do sada! (video)

Telegraf 07.03.2018
Njih dvoje se nisu obazirali na to što ih kamere snimaju i što je soba bila puna zadrugara. Mina Vrbaški i Nemanja Đerić Đekson imali su žestok seks i to u ranim jutarnjim satima. Nisu se osvrtali na kamere ni na to što je spavaća soba bila puna… »

Vesti dana »