Povezane vesti
Nikolovski i Ljajić postigli dogovor o brašnu
Novi magazin 07.03.2018
Ministar poljoprivrede Makedonije Ljupčo Nikolovski i ministar trgovine Srbije Rasim Ljajić postigli su danas u Skoplju dogovor o otklanjanju problema koji se pojavio kod uvoza srpskog brašna na makedonsko tržište. Nikolovski i Ljajić su potpisali… »
Koji su zaključci usvojeni na sastanku o brašnu u Skoplju?
Vesti online 07.03.2018
Na pakovanjima brašna od jednog, dva i pet kilograma kontrolne markice će se lepiti u Srbiji, a na pakovanjima od 25 i 50 kg u Makedoniji, predviđa se, pored ostalog, u Zaključcima koje su usvojile delegacije Srbije i Makedonije na sastanku povodom… »
Srbija odustala od uvođenja kontramera Makedoniji zbog brašna
Nova ekonomija 07.03.2018
Na sastanaku ministra trgovine Srbije Rasima Ljajića i makedonskog ministra poljoprivrede Ljupča Nikolovskog zbog vancarinskih barijera na izvoz brašna iz Srbije postignut je dogovor, potvrđeno je za N1 u Ministarstvu trgovine. Kako su naveli, nakon… »
Vesti dana »
Mnogo se priča o 25. grend slemu, Đoković smanjuje pritisak: Mogu da pobedim bilo koga kad složim slagalicu
Dnevnik pre 8 minutajoš 25 povezanih
"Mandićevo isključenje kontroverzno - znam ga, želi da dokaže svom narodu da mu je žao"
B92 pre 23 minutajoš 16 povezanih
Ovako će izgledati današnji protest u Novom Sadu: Studenti uputili poslednju poruku
Nova pre 2 satajoš 5 povezanih





