Povezane vesti

(Video) Moje najlepše: Marija Šerifović će vam ovim snimkom sigurno izmamiti osmeh na lice!

(Video) Moje najlepše: Marija Šerifović će vam ovim snimkom sigurno izmamiti osmeh na lice!

Kurir 07.03.2018
Pevačica Marija Šerifović od kako ima novog kućnog ljubimca ne prestaje da objavljuje fortografije i video snimke sa njim. Njen pas Hak je postao popularan na društvenim mrežama, a sada je objavila snimak koji će vas sigurno nasmejati. Ona se… »
(Foto) Pravi je maneken: Ceca se pohvalila odelom koje je kupila njemu i oduševila fanove!

(Foto) Pravi je maneken: Ceca se pohvalila odelom koje je kupila njemu i oduševila fanove!

Kurir 07.03.2018
Ceca Ražnatović sve je aktivnija na društvenim mrežama, a u njen dom je stigao pas koji je odmah postao miljenik čitave porodice. Ona je psa nazvala Santino, a već je počela da mu kupuje odelca, koji su izazvali lavinu komentara fanova na… »
(Foto) emotivna poruka nikoline Kovač će vas raznežiti: Sve što sam sada dugujem svom anđelu!

(Foto) emotivna poruka nikoline Kovač će vas raznežiti: Sve što sam sada dugujem svom anđelu!

Press 07.03.2018
Nikolina Kovač je raznežila pratioce na društvenim mrežama kada je podelila fotografiju svoje majke. Ona na slici ima širok osmeh, što je oduševilo sve, a posebno Nikolinin opis. "Sve što sam sada, ili što se nadam da ću biti, dugujem svom… »

Vesti dana »