Povezane vesti

Počela sednica Predsedništva i Poslaničkog kluba Demokratske stranke

Počela sednica Predsedništva i Poslaničkog kluba Demokratske stranke

Beta 08.03.2018
Sednica Predsedništva i Poslaničkog kluba Demokratske stranke (DS), na kojoj bi predsednik stranke Dragan Šutanovac trebalo da podnese izveštaj i da se razmatraju rezultati lokalnih izbora u Beogradu, počela je večeras oko 19 časova… »
Šutanovac podnosi ostavku?

Šutanovac podnosi ostavku?

RTV 08.03.2018
BEOGRAD - Predsednik Demokratske stranke Dragan Šutanovac podneće ostavku na mesto predsednika stranke zbog lošeg izbornog rezultata, objavio je Blic, pozivajući se na neimenovane izvore u DS. Kasnije popodne u Beogradu se održava zajednička sednica… »
"Blic" saznaje: Šutanovac podnosi ostavku

"Blic" saznaje: Šutanovac podnosi ostavku

Blic 08.03.2018
Predsednik Demokratske stranke Dragan Šutanovac doneo je odluku da podnese ostavku na mesto prvog čoveka stranke zbog lošeg izbornog rezultata, saznaje nezvanično “Blic”. Nakon što su demokrate na izborima za Skupštinu grada Beograda osvojile… »
Lider DS podnosi ostavku: Dragan Šutanovac se povlači iz politike!

Lider DS podnosi ostavku: Dragan Šutanovac se povlači iz politike!

Kurir 08.03.2018
Lider demokrata rešio je da ode sa čela te stranke i povuče se iz političkog života zbog loših izbornih rezultata na proteklim lokalnim izborima. Dragan Šutanovac, predsednik Demokratske stranke, odlučio je da zbog loših rezultata na proteklim… »

Vesti dana »