Povezane vesti
Uhapšen zbog posedovanja više od 200 grama marihuane
Užice oglasna tabla 08.03.2018
Užička policija uhapsila je jednog tridesetsedmogodišnjeg muškarca zbog proizvodnje i prodaje droge, saopšteno je danas. Kako se navodi, on je uhapšen nakon što je u njegovom stanu pronadjeno 232 grama marihuane. Policija će protiv njega podneti… »
Podneta krivična prijava zbog posedovanja marihuane
Glas Zapadne Srbije 08.03.2018
Užice - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Užicu, po nalogu nadležnog tužilaštva, podneće krivičnu prijavu u redovnom postupku protiv tridesetsedmogodišnjeg muškarca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo… »
Vesti dana »

"Notorne laži": Ministarstvo odbrane odbacuje navode o upotrebi zvučnog topa tokom protesta
Blic pre 1 satjoš 53 povezane

Koliko ljudi je na protestu u Beogradu? Prve procene kažu – 500.000
Pravda pre 18 satijoš 9 povezanih

BLOG Dan posle najvećeg protesta u istoriji Srbije – reakcije na zvučni top, „ćaciji“ napuštaju Pionirski park
N1 Info pre 2 satajoš 26 povezanih

Porastao broj stradalih u stravičnom požaru na koncertu u Severnoj Makedoniji: Žrtve starosti između 14 i 25 godina (VIDEO)
Danas pre 5 minutajoš 197 povezanih

Srbija osvojila Kup šampiona: Neviđena drama u finalu, a Milivojević je junak reprezentacije
Mondo pre 5 minutajoš 22 povezane