Повезане вести
Весић: За три месеца ће 11 улица у Грмовцу добити воду
Блиц 09.03.2018
Градски менаџер Горан Весић, градски већник Стево Таталовић и заменик председника општине Земун Дамир Ковачевић обишли су насеље Грмовац у коме су данас почели радови на изградњи секундарне водоводне мреже у дужини од седам… »
Добра вест за мештане грмовца: 11 улица добија воду за 3 месеца
Курир 09.03.2018
Градски менаџер Горан Весић изјавио је данас да ће 11 улица у насељу Грмовац у року од три месеца добити воду, а паралелно се изводи пројекат за изградњу водоводне мреже за остатак насеља. Овим нисмо решили све проблеме са… »
Изградња секундарне водоводне мреже у Грмовцу
Студио Б 09.03.2018
У земунском насељу Грмовац су почели радови на изградњи секундарне водоводне мреже у дужини око седам километара који ће, према речима градског менаџера Горана Весића, бити завршени у наредна три месеца. Весић је рекао да до… »
Вести дана »
Суђење студентима ухапшеним после Видовданског протеста одложено за март
НИН пре 31 минутајош 29 повезаних
Ђедовић: Држава ће учинити све да очува стабилност снабдевања горивом и енергетску стабилност
Бета пре 56 минутајош 37 повезаних
Систем се још уходава, чека се и по неколико сати: Како протиче први дан пријаве нелегалних објеката?
Еуроневс пре 21 минутајош 100 повезаних





