Povezane vesti
UN: U Kongu bi od gladi moglo umrijeti dva miliona djece
Al Jazeera 09.03.2018
Samo u regiji Kasai više od 300.000 osoba nema nikakve pomoći ni hrane za preživljavanje. Životi više od dva miliona djece u Demokratskoj republici Kongo ugroženi su zbog gladi i neuhranjenosti, saopćili su Ujedinjeni narodi, prenosi Reuters. "Većini… »
Životi dva miliona dece u Kongu ugroženi zbog gladi
Radio 021 09.03.2018
Životi više od dva miliona dece u Demokratskoj Republici Kongo su ugroženi zbog gladi i neuhranjenosti, saopštile su Ujedinjene nacije, prenosi Rojters. "Većini preti umiranje od gladi, ukoliko uskoro ne dobiju pomoć. Čelnik humanitarnog programa… »
U Kongu gladno više od dva miliona dece
Dnevnik 09.03.2018
ŽENEVA: Životi više od dva miliona dece u Demokratskoj Republici Kongo su ugroženi zbog gladi i neuhranjenosti, saopštile su Ujedinjene nacije, prenosi Rojters. „Većini preti umiranje od gladi, ukoliko uskoro ne dobiju pomoć. Čelnik humanitarnog programa… »
Vesti dana »
Profesor Lukić: NIS-u će presuditi OFAK, država je učinila sve što je do nje! Evo šta bi doneo kraj rada rafinerije
Kurir pre 3 satajoš 40 povezanih
NUNS: MUP obesmislio Sporazum za unapređenje bezbednosti novinara
Danas pre 7 minutajoš 12 povezanih
EU očekuje 'brzu i transparentnu' istragu o incidentima na lokalnim izborima u Srbiji
Slobodna Evropa pre 1 satjoš 55 povezanih
Protestom ispred Osnovnog suda u Nišu građani i studenti obeležili 13 meseci od pada nadstrešnice
Beta pre 1 satjoš 32 povezane
Evropske demokrate: SNS se održava na vlasti kroz nasilje i manipulaciju biračima
Radio 021 pre 27 minutajoš 24 povezane



