Povezane vesti
Vremeplov (10. mart 2018)
RTS 10.03.2018
1856. - Umro Jovan Sterija Popović, književnik, prvi srpski komediograf, profesor Liceja u Kragujevcu i Beogradu, osnivač Društva srpske slovesnosti, ministar kulture. 1628. - Rođen Marčelo Malpigi, italijanski botaničar i lekar, tvorac mikroskopske… »
Vremeplov: Umro Jovan Sterija Popović
RTV 10.03.2018
NOVI SAD - Na današnji dan 1856. godine umro je srpski pisac Jovan Sterija Popović, prvi srpski komediograf. Posle završenih studija prava u Kežmarku u Slovačkoj (tada Gornja Ugarska), radio je kao advokat u rodnom Vršcu, potom je prešao u tadašnju… »
Vesti dana »
Zbog nasilnih incidenata u Beogradu, večeras protest u Nišu, sutra u Novom Sadu
Mašina pre 15 minutajoš 57 povezanih
Vučić na pitanje Insajdera rekao da postoji kost-benefit analiza za EXPO i dodao da je jedno EXPO lokacija koja će koštati do dve milijarde, a drugo širi deo
Insajder pre 2 satajoš 36 povezanih
Poslanici nastavili sednicu o izmeni izbornih zakona: Ova novina izaziva najviše polemike (video)
Blic pre 2 satajoš 31 povezana
Ministarstvo poljoprivrede: Hepatitis A pronađen u zamrznutom voću firme iz Požege, deo pošiljke poreklom iz Poljske
Newsmax Balkans pre 46 minutajoš 24 povezane
Rusija pokrenula najmasovniji vazdušni napad od početka rata: Kijev pod udarom stotina dronova i raketa, ima mrtvih i nestalih
Nova pre 46 minutajoš 29 povezanih


