Povezane vesti

Đukić o Čuki, Sumi, Ostojiću, oduzimanju bodova...: Ne razumem potez FSS! Bolje da pokušamo da sredimo uzroke toga

Đukić o Čuki, Sumi, Ostojiću, oduzimanju bodova...: Ne razumem potez FSS! Bolje da pokušamo da sredimo uzroke toga

Sportski žurnal 10.03.2018
Trener fudbalera Partizana Miroslav Đukić rekao je da njegova ekipa protiv Čukaričkog želi da potvrdi da je u usponu forme, kao i da ne razume zašto su crno-belima oduzeta dva boda na tabeli Super lige Srbije. - Očekuje nas veoma teška utakmica… »
Đukić: Ne razumem fudbal bez pritiska!

Đukić: Ne razumem fudbal bez pritiska!

Mondo 10.03.2018
"Nemam neki drugi ekstra pritisak šta će biti posle, moja obaveza je da Partizan igra dobro i pobeđuje, ostalo ne zavisi od mene i ne razmišljam o tome", poručio je Miroslav Đukić. Đukiću se "ozbiljno drmala klupa", trijumfom protiv Rada (3:1)… »
Lalatović: Ljudi me pogrešno tumače, ne mrzim Partizan

Lalatović: Ljudi me pogrešno tumače, ne mrzim Partizan

Vesti online 10.03.2018
Trener Čukaričkog Nenad Lalatović izjavio je da se Partizanu i Crvenoj zvezdi ne preti u Superligi i prepustio crno-belima ulogu favorita u derbiju 27. kola. Taj meč igra se u nedelju od 15 časova na Banovom brdu. - Čeka na derbi kola, igraju drugi… »
Lalatović: ''Partizan napravio velike greške!'' A evo šta je rekao o Đukiću

Lalatović: ''Partizan napravio velike greške!'' A evo šta je rekao o Đukiću

Sportske.net 10.03.2018
Odavno ovako dugo Nenad Lalatović nije govorio o Partizanu. Izneo je niz zanimljivih detalja o svom odnosu prema crno-belima. Derbi 27. kola Superlige igra se sutra od 15 časova na Banovom brdu, gde će Čukarički dočekati ekipu Partizana, a dan uoči… »
Lalatović pred derbi: Lično mislim da je Partizan napravio velike greške! Ja ih ne mrzim, samo…

Lalatović pred derbi: Lično mislim da je Partizan napravio velike greške! Ja ih ne mrzim, samo…

Hot sport 10.03.2018
Fudbaleri Čukaričkog dočekuju u nedelju od 15.00 časova ekipu Partizana, a trener tima sa Banovog brda Nenad Lalatović izneo je svoja očekivanja pred derbi meč 27. kola Super lige Srbije. S razlogom je Lalatović prepustio ulogu favorita Partizanu… »
Lalatović pred Partizan: Đukić je jedan od najboljih srpskih trenera! Pogrešili su sa Bogosavcem...

Lalatović pred Partizan: Đukić je jedan od najboljih srpskih trenera! Pogrešili su sa Bogosavcem...

Mozzart sport 10.03.2018
„Ne jurimo drugo mesto“, poručio trener Brđana. Fudbaleri Čukaričkog dočekuju u nedelju od 15.00 časova ekipu Partizana, a trener belo-crnih Nenad Lalatović izneo je svoja očekivanja pred derbimeč 27. kola Super lige Srbije. Mladi stručnjak… »
Grobari u dva sektora na Banovom brdu

Grobari u dva sektora na Banovom brdu

Mondo 10.03.2018
Zbog poznatih podela među organizovanim navijačima Partizana, Čukarički preduzeo potrebne mere da ne bude "bliskog susreta". Foto: MN Press U nedelju od 15 časova na stadionu na Banovom brdu biće odigran derbi meč 27. kola Superlige Srbije… »
Lalatović: Partizan se ogrešio o Bogosavca

Lalatović: Partizan se ogrešio o Bogosavca

Mondo 10.03.2018
Pred derbi meč sa Partizanom trener Čukaričkog Nenad Lalatović ponavlja da jeste zvezdaš, ali da "nikad nije mrzeo Partizan". Smatra da se Partizan ogrešio o beka Miroslava Bogosavca koji će u nedelju pokazati da jeste za klub iz Humske. Foto: MN… »
Zvezda vraća „dug“ Napretku

Zvezda vraća „dug“ Napretku

Danas 09.03.2018
Derbi 27. kola Superlige igra se na Banovom brdu u Beogradu Utakmicama 27. kola u nedelju se nastavlja fudbalska Super liga Srbije, Crvena zvezda dočekuje Napredak, dok Partizan na Banovom brdu igra protiv Čukaričkog. Derbi je, bar po trenutnom… »

Vesti dana »