Povezane vesti
Tilerson se "ne oseća dobro", otkazao sastanke u Keniji
Glas Amerike 10.03.2018
NAIROBI, KENYA — Američki državni sekretar Reks Tilerson otkazao je celodnevne sastanke u Kenji planirane za današnji dan zbog bolesti. Državni podsekretar Stiv Goldstin izjavio je da se Tilerson "ne oseća dobro posle nekoliko dugih radnih dana u SAD, u… »
Tilerson se razboleo, pa ozdravio, nastavlja posetu Keniji
Večernje novosti 10.03.2018
Državni sekretar SAD Reks Tilerson prvobitno je otkazao prisustvo na nekoliko događaja u Keniji, jer se razboleo, međutim, u međuvremenu je ozdravio i saopšteno je da će u nedelju nastaviti sa posetom. Državni sekretar SAD Reks Tilerson prvobitno je… »
"Ne oseća se dobro" Tilerson se razboleo u Africi
Blic 10.03.2018
Američki državni sekretar Reks Tilerson otkazao je sastanke zakazane za danas tokom drugog dana posete Keniji, jer se ne oseća dobro, ali će sutra nastaviti sa uobičajenim radom, saopšteno je iz Stejt departmenta. Portparol Stejt departmenta Stiv… »
Vesti dana »
Hitna pomoć u Kragujevcu intervenisala 41 put za jedan dan: Najviše poziva zbog pritiska i astme
iKragujevac pre 1 minutjoš 14 povezanih
Fudbaleri Srbije poveli golom Stanića, pa doživeli težak poraz od Meksika (VIDEO)
Insajder pre 1 minutjoš 18 povezanih
Sunčano i do 30 stepeni, uveče stiže naoblačenje sa kišom i grmljavinom
Newsmax Balkans pre 57 minutajoš 13 povezanih
UŽIVO Rat u Ukrajini Putin: Spremni i voljni da pregovaramo s Ukrajinom na osnovama utvrđenim na Aljasci
Euronews pre 2 minutajoš 5 povezanih




