Povezane vesti

Si Đinping dolazi u Beograd

Si Đinping dolazi u Beograd

Politika 11.03.2018
Promenama nacionalnog ustava kineskom predsedniku otvoren put da doživotno vlada zemljom i u periodu za koji se često procenjuje da će obeležiti uspon ove države u najmoćniju silu sveta. Predsednik Narodne Republike Kine Si Đinping potvrdio je da… »
Istorijski vrhunac odnosa dve zemlje: Kineski predsednik Si Đinping ponovo dolazi u Srbiju!

Istorijski vrhunac odnosa dve zemlje: Kineski predsednik Si Đinping ponovo dolazi u Srbiju!

Pravda 11.03.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je pismo predsednika Narodne Republike Kine Si Đinpinga, u kojem potvrđuje da prihvata poziv da ponovo poseti Srbiju. "Dozvolite mi da Vam se najiskrenije zahvalim na čestitki povodom kineske Nove godine. Ja… »
Predsednik Kine prihvatio poziv da ponovo dođe u Srbiju

Predsednik Kine prihvatio poziv da ponovo dođe u Srbiju

Radio 021 11.03.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je pismo predsednika Narodne Republike Kine Si Đinpinga, u kojem potvrđuje da prihvata poziv da ponovo poseti Srbiju. "Dozvolite mi da Vam se najiskrenije zahvalim na čestitki povodom kineske Nove godine. Ja… »
Vučić primio pismo: Predsednik Kine Si Đinping prihvatio poziv da ponovo poseti Srbiju

Vučić primio pismo: Predsednik Kine Si Đinping prihvatio poziv da ponovo poseti Srbiju

Kurir 11.03.2018
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je pismo predsednika Kine Si Đinpinga, u kojem on potvrđuje da prihvata poziv da ponovo poseti Srbiju. - Dozvolite mi da Vam se najiskrenije zahvalim na čestitki povodom kineske Nove godine. Ja Vas… »

Vesti dana »