Povezane vesti

(Foto) kobni povratak sa devojačke večeri: U padu turskog aviona u Iranu stradala ćerka poznatog biznismena i 7 drugarica

(Foto) kobni povratak sa devojačke večeri: U padu turskog aviona u Iranu stradala ćerka poznatog biznismena i 7 drugarica

Kurir 11.03.2018
Svih 11 putnika i članova posade poginulo je danas kada se privatni avion turske kompanije "Basaran holding" srušio u Iranu, saopštio je direktor Turskog crvenog polumeseca Kerem Kinik. On je rekao da je najmanje jedan od putnika bio član porodice… »
Putin priznao: Naredio sam obaranje aviona pred Olimpijadu u Sočiju

Putin priznao: Naredio sam obaranje aviona pred Olimpijadu u Sočiju

Večernje novosti 11.03.2018
Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je da Rusija vidi Arktik kao region koji je važan za njenu bezbednost, Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je da je 2014. godine naredio da bude oboren putnički avion za koji je stigao izveštaj da nosi bombu… »
Putin: Krim nikad više u Ukrajini

Putin: Krim nikad više u Ukrajini

RTV 11.03.2018
MOSKVA - Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je da Krim ni pod kakvim okolnostima neće biti vraćen Ukrajini. "O čemu pričate? Takve okolnosti ne postoje i nikada neće postojati", rekao je Putin, u odgovoru na pitanje da li bi se takve okolnosti… »
Putin priznao: Naredio sam obaranje putničkog aviona! (video)

Putin priznao: Naredio sam obaranje putničkog aviona! (video)

Pravda 11.03.2018
Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je da Krim ni pod kakvim okolnostima neće biti vraćen Ukrajini. U odgovoru na pitanje da li bi se ikada mogle steći okolnosti pod kojima bi Krim bio vraćen Ukrajini, Putin je rekao: - O čemu pričate? Takve… »
Kurir vesti uživo! Đinđić bio kod legije na slavi šest meseci pre ubistva?! Komandant Žandarmerije ispričao nepoznate…

Kurir vesti uživo! Đinđić bio kod legije na slavi šest meseci pre ubistva?! Komandant Žandarmerije ispričao nepoznate…

Kurir 11.03.2018
Ko je išao sa Zoranom Đinđićem na slavu JSO šest meseci pre atentata? Šta sadrži "kosovski paket" koji SAD nameravaju da ponude Srbiji? Dokle će se zadržati lepo vreme? O ovim i drugim aktuelnostima saznajte više u Vestima Kurir TV. Kurir Autor… »

Vesti dana »