Povezane vesti
Do 2030. ne predviđa se izgradnja nuklearnih elektrana u Crnoj Gori
Nova ekonomija 12.03.2018
Energetskom politikom i strategijom razvoja energetike Crne Gore do 2030., kao dokumentima koje je Vlada usvojila, ne predviđa se izgradnja nuklearnih elektrana. To je izjavila generalna direktorka Direktorata za životnu sredinu crnogorskog Ministarstva… »
Zakon u crnoj gori: Neće biti gradnje nuklearnih centrala do 2030.
Blic 12.03.2018
Energetskom politikom Crne Gore do 2030. godine i Strategijom razvoja energetike Crne Gore do 2030. godine, kao dokumentima koje je Vlada usvojila, ne predviđa se izgradnja nuklearnih elektrana, kazala je generalna direktorka Direktorata za životnu… »
Vesti dana »
Lokalni izbori 2026: Incidenti, visoka izlaznost - podrhtavanje tla ili stanje redovno
BBC News pre 1 satjoš 36 povezanih
Diniću polomljena jagodična kost i ima nagnječenje malog mozga, Bjelić čeka preglede
Moj Novi Sad pre 1 satjoš 24 povezane
(Foto) Čovek sa pištoljem ispred Opštinskog odbora SNS u Bajinoj Bašti. Mediji tvrde da je u pitanju Slobodan Divac, lokalni kafedžija i pristalica opozicije.
Blic pre 8 minutajoš 182 povezane
Obilne padavine i porast vodostaja u Srbiji uz hladno i oblačno vreme
Naslovi.ai pre 7 satijoš 39 povezanih
U Kuli do 18 časova glasalo 67.64 odsto birača, u Sevojnu, Lučanima i Bajinoj Bašti izlaznost iznad 70 odsto
RTV pre 4 satijoš 18 povezanih


