Povezane vesti
Počelo rasklapanje jelke u Knez Mihailovoj ulici
Blic 12.03.2018
Pre nekoliko dana isključena je praznična, novogodišnja rasveta, a danas je počelo i uklanjanje novogodišnje jelke iz Knez Mihailove ulice. Jelka visoka 18 metara, koja je trebalo da košta 83.000 evra, da bi na kraju bila donacija privatne firme… »
(Foto) počela demontaža najveće novogišnje jelke u Beogradu: Podigla buru zbog visoke cene, a stajala 4 meseca u centru…
Kurir 12.03.2018
U Beogradu je danas počelo uklanjanje jelke od 18 metara, koja je zbog cene od 83.000 evra izazvala brojne negativne reakcije u javnosti. Jelka je postavljena početkom decembra a ukrašena je sa 200 crvenih plastičnih ukrasa i 40 ukrasnih plišanih… »
Vesti dana »
![Vučić o svojoj ostavci i blokadama studenata: Poštujemo autonomiju univerziteta, naknadne zahteve ne prihvatamo](https://nstatic.net/026/38578026ceboax.jpg)
Vučić o svojoj ostavci i blokadama studenata: Poštujemo autonomiju univerziteta, naknadne zahteve ne prihvatamo
Danas pre 1 satjoš 1 povezana
![Novak se oglasio ponoćnom porukom: "Obrazovana omladina je najveća snaga Srbije, svima nam je potrebno razumevanje i…](https://nstatic.net/105/38579105zakfxd.jpg)
Novak se oglasio ponoćnom porukom: "Obrazovana omladina je najveća snaga Srbije, svima nam je potrebno razumevanje i poštovanje"
Blic pre 34 minutajoš 1 povezana
![Vučić nakon sastanka u Briselu: Poslednji sam govorio, bilo optužbi i razgovora o američkim sankcijama NIS-u](https://nstatic.net/760/38577760wjgzfr.jpg)
Vučić nakon sastanka u Briselu: Poslednji sam govorio, bilo optužbi i razgovora o američkim sankcijama NIS-u
Danas pre 1 satjoš 1 povezana
![Američka centralna banka smanjila referentnu kamatnu stopu za četvrtinu procenta](https://nstatic.net/579/38578579wydcci.jpg)
Američka centralna banka smanjila referentnu kamatnu stopu za četvrtinu procenta
Danas pre 2 satajoš 1 povezana